0850 207 10 35
©Copyright 2023 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark Diamond PRO 4x12cm Fan, 1x USB3.0, 2x USB2.0 Full Akrilik Oyuncu Kasası ( Yeni )

Önceki

Dark GTPRO 3x12cm ARGB Fan, USB3.0, Mesh Ön Panel, T-Glass ATX Oyuncu Kasası (Yeni)

Dark GUARDIAN 4x12cm Fixed RGB Fan USB3.0 T-Glass ATX Oyuncu Kasası ( Yeni )

Hızlı Gözat

Dark GUARDIAN 4x12cm Fixed RGB Fan USB3.0 T-Glass ATX Oyuncu Kasası ( Yeni )

Detaylar

Dark GUARDIAN, 4x12CM Fixed RGB LED Fan, Full Mesh Ön Panel, T-Glass Süper ATX Oyuncu Kasası !
Ezber Bozan Tasarımı, 4mm T-Glass Cam Yan Paneli, Ultra Geniş İç Hacimli Yapısı ile Oyuncuların Yeni TercihiEzber Bozan Tasarım ; Dark GUARDIAN !
Kaliteyi bilen kullanıcıların yeni seçimi yüksek performans kasası Dark GUARDIAN, yepyeni agresif dış görünümü, 4x 12cm Fixed RGB LED fanı ve bileşenlerinize seyir zevki kazandıracak 4mm temperli cam yan panel ile kusursuz bir şekilde donatıldı. 3x 12cm Fixed RGB LED ön panel fanları ile kasırgalar yaratan Dark GUARDIAN, 1x 12cm Fixed RGB LED arka panel egzos fan ile kasa içinde oluşan sıcak havayı hızlıca tahliye eder ve rakipsiz soğutma performansına ulaşır. Yeni nesil süper ATX şasi yapısı sayesinde anakart bölümü ile HDD ve PSU bölümü birbirinden izole edilerek yüksek soğutma performansı kusursuzlaştırılmıştır. En geniş CPU soğutucular için 165mm derinlik ve en performanslı ekran kartları için 380mm derinlik desteği sunan Dark GUARDIAN üst seviye oyun/performans isteyen bilgisayar tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar!Rakipsiz Sıvı Soğutma Desteği
Dark Guardian, en üst seviye performans için rakipsiz sıvı soğutma desteği ile de öne çıkıyor. Üst panelde 280 mm'ye kadar sıvı soğutma desteği, ön panelde ise 360 mm'ye kadar ve arka panelde de 120 mm sıvı soğutma desteği sayesinde AMD ve Intel'in çok çekirdekli işlemcilerinden soğutma problemi olmadan %100 performans almanızı sağlar.
Dikkat!: Ön panelde HDD Braketi çıkarıldığında tüm 360mm soğutucular desteklenmektedir. Ancak HDD Braketi ile beraber maksimum 32 mm kalınlığındaki sıvı soğutucular desteklenir.Dahili FRGB Super LED Fanlar ile Görsellikte Mükemmellik !
Dark Guardian'ı diğer kasalardan ayırt eden bir diğer özellik ise ekstra fan ihtiyacınızı tamamen ortadan kaldıracak şekilde kasa içi en yeni nesil FRGB LED fanlar ile birlikte gelmesidir. ön panelde 3x12cm'lik arka panelde ise 1x 12cm'lik fanların fırtına etkisinin bilgisayar performansına katkısını çıplak göz ile deneyimleyebileceksiniz.
38cm VGA ve 16,5cm İşlemci Soğutucu Desteği

AMD Radeon 7900XTX veya Nvidia GeForce RTX 4090 gibi uzun oyuncu kartlarını sorunsuzca kullanabilmeniz için Dark GUARDIAN 38cm uzunluğa kadar ekran kartı desteği sağlar. İşlemci soğutucu olarak ise Dark Freezer X128/X129 ve Arctic Freezer 34 ESports DUO gibi 165mm yüksekliğe kadar soğutucu kullanabilir ve işlemcinizin performansını daima maksimumda tutabilirsiniz. 
Vidasız 2 Adet 3.5" Sürücü Yuvası!
Dark GUARDIAN yüksek ve hızlı veri depolaması için kullanabileceğiniz 2 adet 3.5" / 2.5" disk yuvasına sahiptir. Kızaklı tasarımı ile 3.5" disklerinizi vidasız bir şekilde Dark GUARDIAN' e montaj edebilirsiniz. Kasada bulunan 2.5" vida delikleri sayesinde 3.5" diskler takmadığınızda toplamda 7 adet 2.5" SSD/SSHD/HDD'yi sisteminize dahil edebilir ve kasanızın gücüne güç katabilirsiniz.

2.5" Diskiniz için Ekstra Görünmez Bölme
Anakart arkasında 2.5" SSD ya da 2.5" HDD/SSHD gibi ince yapılı disklerinizi eklemek için görünmez bir bölmeye sahip olan Dark GUARDIAN, kasa içi hava dolaşımını etkilemeden disklerinizi konumlandırmanızı sağlar.
Mid Tower Kasa Yapısı
Dark GUARDIAN Mid Tower kasa yapısı ile dikey yapıdadır. ATX, Micro-ATX ve Mini-ITX anakartlar ile tam uyumlu şekilde tasarlanan çağımızın en çok tercih edilen kasa boyutuna sahiptir.

Dertsiz CPU Soğutucu Montaj Boşluğu
Sisteminize sonradan işlemci soğutucusu eklemek isterseniz kasanızda bulunan işlemci montaj boşluğu ile anakartınızı sökmeden montaj imkanına kavuşabilirsiniz.
Güçlendirilmiş Yan Cam Panel ile Kusursuz Seyir Keyfi !
Yeni Dark GUARDIAN, bileşenlerinizi en net şekilde izlemeniz için yan paneli full cam olarak tasarlanmıştır. 4mm kalınlığında temperli(güçlendirilmiş) cam yan panele sahip Dark GUARDIAN ve 4x Fixed RGB LED fanların vereceği netlik ile bileşenlerinize bakmaya doyamayacaksınız !
4x Dahili Fixed RGB LED Fanlar ile Ekstra Fan Alma Derdi Ortadan Kalkıyor!

Dark GUARDIAN' i diğer kasalardan ayırt eden bir diğer özellik ise ekstra fan ihtiyacınızı tamamen ortadan kaldıracak şekilde kasa içi en yeni nesil 4 adet Fixed RGB LED fanlar ile birlikte gelmesidir. Üstelik agresif yapısı ile odanız veya kullanım alanınız Dark GUARDIAN'a teslim olacak !Soğutmada Mükemmellik GUARDIAN'dan Sorulur !
Kasanızın ön panelindeki full mesh panelin hava deliklerinden 3x 12cm Fixed RGB LED'li fanlar ile süzülen taze hava kasa içi bileşenlerinizi soğutacak. 1x 12cm arka panel egzoz fanı üzerinden dışarı hızlı bir şekilde transfer edilecek. Toplam 8 adet fan takabileceğiniz Dark GUARDIAN kasanızın içinde fırtınalar estirmek sizin elinizde!Ezber Bozan Özel Tasarımı ve Full Mesh Yapılı Ön Paneli ile Aynı Zamanda Çok Şık !
Bilgisayar kasası tercihinde görsellikle birlikte performansa da önem verenler için Dark GUARDIAN; ön paneli full mesh yapılı özel bir tasarıma sahiptir. Agresif yapılı boydan boya uzanan yan kıvrımları ve detayları öne çıkaran dokunuşlar ile kasanıza agresiflik katar. Benzersiz bir görünüm ve kışkırtıcı yapısıyla Dark GUARDIAN, gerçek bir savaşçı !
Tüm Bağlantılar Elinizin Altında!
Ön panelde bulunan 1x USB 3.0 ve 2x USB 2.0 portlarından geleneksel depolama cihazlarınızı yüksek hızlarda bağlayabilir, kulaklık ve mikrofon girişlerini sürekli olarak elinizin altında bulabilirsiniz.Manyetik Üst Fan Filtresi ile Kusursuz Temizlik, Maksimum Isı Transferi
PC tutkunları iyi bilir, uzun süre kullanılmayan bilgisayarların üst kısımları tozlanır. Dark GUARDIAN kasanızın üst bölümünde bulunan mıknatıslı toz filtresi sayesinde çevrede bulunan tozlar hiçbir şekilde kasanızın üst bölümünden kasanıza giremeyecek. Manyetik tasarımı sayesinde istediğinizde çıkarıp yıkayabileceğiniz fan filtresini, kuruduğunda; vida ya da aparata ihtiyacınız olmadan kolayca yerine takabilirsiniz.Süper ATX Şasi Tasarımı 
Kasa içi hava dolaşımına daha az etki etmesi için geliştirilen Süper ATX şasi tasarımında alt bölüm özel tasarım kabin ile kapatılmıştır. Bu sayede disklerin, güç kaynağının ve kabloların hem hava transferine hem de seyir zevkine engel olmaması sağlanmıştır. Ayrıca modifiye seven kullanıcılar kasalarını istedikleri gibi düzenleyebilmeleri için kabin üzerinde sticker, boya vs. kullanarak kendi tasarımlarınızı oluşturabilir ve kasanın dev penceresinden tüm ihtişamını gözler önüne serebilirler.3.5" Disklerinizi Kolayca Sabitleyin!
Dark GUARDIAN' ın vidasız sürücü kızakları 3.5" disklerinizi kolayca sabitleyebilmeniz için kızaklı yapıda tasarlanmıştır. Disk kızağını yerinden çıkarıp 3.5" diskinizi yerleştirmek için hafifçe kanırtın, diskinizi kızak içine vida deliklerine uyacak şekilde yerleştirin ve kızağı yerine itin. Vidasız montajın keyfini yaşayın!Süper ATX ile Kablolarınız Çok Daha Derli Toplu
Bilgisayar sistemlerinin kasa içi düzenini sağlamak için Dark GUARDIAN kolay kablo yönetimi sağlayan özel hazırlanmış kablo boşluklarına sahiptir. Bu boşlukları kullanarak Süper ATX şasi yapısının sunduğu ayrılmış HDD ve PSU bölümüne anakart kablolarınızı taşıyabilecek, etkili kablo yönetimi yapabileceksiniz. Bu sayede hem görsel olarak kasanıza zerafet katabilir hem de bileşenleri kusursuz izlemenin keyfini sürebilirsiniz.Çıkarılabilir Alt Fan Filtresi
Güç kaynağınızın daha uzun ömürlü olması ve stabil çalışması için tozdan korunması gerekir. Dark GUARDIAN' da alta konumlandırılan güç kaynağınızı tozdan korumak için kasanızın içini açmadan çıkarabileceğiniz ve temizleyebileceğiniz yıkanabilir fan filtresi bulunmaktadır. Yüksek ayakları ve alt fan filtresi ile kasanız hep temiz, bileşenleriniz hep stabil çalışacaktır.

Yüzey Çizmeyen Sünger Ayaklar
Sahip olduğu 4X sünger ayak destekleri ile bulunduğu yerde sarsılmaz bir yapıya sahip olan Dark GUARDIAN, aynı zamanda hassas yüzeyleri asla çizmez.

Teknik Özellikler:

 

Modeli Guardian
Kasa Tipi Mid-Tower
Renk Siyah
Gövde Malzemesi Metal Panel, SPCC,
Yan Panel Malzemesi Temperli Cam
Ön Panel Malzemesi ABS & Metal Mesh
Çelik Kalınlığı 0,7mm
Anakart Desteği ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Kasa Boyutları (Dahili) 214 x 388 x 490 mm (G x Y x D)
Kasa Boyutları (Genel) 220 x 447 x 510 mm (G x Y x D)
3.5" Sürücü Bölmeleri 2 Adet
2.5" Sürücü Bölmeleri 5 Adet
Genişleme Yuvası PCI-E 8 Adet
GPU Boşluğu 380 mm'ye kadar GPU'ları destekler
CPU Soğutucu Boşluğu 165 mm'ye kadar CPU soğutucusunu destekler
Fanlar ve Fan Yuvaları

Ön Panel    : 3x 120mm Fixed RGB LED'li fan

Arka Panel : 1x 120mm Fixed RGB LED'li fan

Üst Panel   : 2x 120/140mm Fan yuvası
PSU Üstü  : 2x 120mm Fan yuvası

Sıvı Soğutucu Desteği

Ön Panel    : 120/240/280/360mm sıvı soğutma desteği
(Radyatör kalınlığı 32mm'den fazla olan sıvı soğutcuların yerleştirilmesi için HDD braketi çıkartılmalıdır)

Arka Panel : 120mm sıvı soğutma desteği
Üst Panel   : 120/240/280mm sıvı soğutma desteği
(56mm kalınlığına kadar sıvı soğutma desteği)

G/Ç Bağlantı 0ktaları 1x USB3.0 | 2x USB2.0 | HD Audio
Güç Kaynağı Desteği ATX PSU (175 mm'ye kadar)
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DKCHGUARDIANTeknik Bilgiler

Ürün Kodu DKCHGUARDIAN
Kasa Rengi Siyah
Kasa İç Yüzey Boyası Siyah
Kasa Tipi Mid Tower
Desteklediği Anakart Tipi Micro-ATX, ATX
Malzeme Çelik (SPCC)
Şasi Kalınlığı 0.7mm
Güç Kaynağı Hayır
Güç Kaynağı Konumu Altta
Kasa Güç Kaynağı Detayları Hayır
Fan Yuvaları 7x12/14cm
Takılı Fan Detayı Ön Panel : 3x 12cm Fixed RGB LED'li fan Arka Panel : 1x 12cm Fixed RGB LED'li fan Üst Panel : 2x 120mm Fan yuvası PSU Üstü : 2x 120mm Fan yuvası
Kasa Yan Kapak Güçlendirilmiş Cam (Tempered Glass))
3.5" Yuva (Dış) Hayır
5.25" Yuva Hayır
2.5" HDD Yuva Sayısı 7
3.5" Yuva (İç) 2
Vidasız Montaj Hayır
PCI Yuva Sayısı 8
Ekstra Özellikler LED Açma Kapama , RGB LED Fan , SSD Desteği , USB 2.0 , USB 3.0, Kablo Yönetimi
Kasa Net Ağırlığı Hayır
Kasa Boyutu (Yük x Gen x Der) 430mm (Y) x 210mm (G) x 510mm (D)
USB Çıkış 3
USB 2.0 Bağlantı Sayısı 2
USB 3.0 Bağlantı Sayısı 1 Adet
19pin USB 3.0 Bağlantı Noktası Yok
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DKCHGUARDIAN
EAN 8697939950555
Ürün Durumu Hayır
Max Ekran Kartı Desteği 380mm
İşlemci Soğutucu Desteği 165mm