0850 207 10 35
©Copyright 2023 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark GUARDIAN 4x12cm Fixed RGB Fan USB3.0 T-Glass ATX Oyuncu Kasası ( Yeni )

Dark GTPRO 3x12cm ARGB Fan, USB3.0, Mesh Ön Panel, T-Glass ATX Oyuncu Kasası (Yeni)

Hızlı Gözat

Dark GTPRO 3x12cm ARGB Fan, USB3.0, Ön Mesh, T-Glass ATX Oyuncu Kasası (Yeni)

Detaylar

Dark GT PRO, 3x12cm ARGB Fan, USB3.0, Mesh Ön Panel, Menteşeli T-Glass ATX Oyuncu Kasası !
Kompakt Tasarımı, Menteşeli T-Glass Cam Yan Paneli, Hacimli Yapısı ile Herkesin Yeni TercihiEzber Bozan Tasarım ; Dark GT PRO !
Kaliteyi bilen kullanıcıların yeni seçimi yüksek performans kasası Dark GT PRO, yepyeni agresif dış görünümü, 3x12cm Addressable RGB LED fanı ve bileşenlerinize seyir zevki kazandıracak menteşeli temperli cam yan panel ile kusursuz bir şekilde donatıldı. 2x12cm Addressable RGB LED ön panel fanları ile kasırgalar yaratan Dark GT PRO, 1x12cm Addressable RGB LED arka panel egzos fan ile kasa içinde oluşan sıcak havayı hızlıca tahliye eder ve rakipsiz soğutma performansına ulaşır. Yeni nesil süper ATX şasi yapısı sayesinde anakart bölümü ile HDD ve PSU bölümü birbirinden izole edilerek yüksek soğutma performansı kusursuzlaştırılmıştır. En geniş CPU soğutucular için 154mm derinlik ve en performanslı ekran kartları için 310mm derinlik desteği sunan Dark GT PRO kompakt ve hacimli bir yapı isteyen bilgisayar tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar!Rakipsiz Sıvı Soğutma Desteği
Dark GT PRO, en üst seviye performans için rakipsiz sıvı soğutma desteği ile de öne çıkıyor. Üst panelde 240mm'ye kadar sıvı soğutma desteği, ön panelde ise 360mm'ye kadar ve arka panelde de 120mm sıvı soğutma desteği sayesinde AMD ve Intel'in çok çekirdekli işlemcilerinden soğutma problemi olmadan %100 performans almanızı sağlar.
Dikkat!: Ön panelde 360mm sıvı soğutma montaj boşluğu derinliği 60mm'dir. Bu sebeple radyatör + fan kalınlığınıza dikkat etmeniz gerekmektedir.Dahili ARGB Super LED Fanlar ile Görsellikte Mükemmellik !
Dark GT PRO'ı diğer kasalardan ayırt eden bir diğer özellik ise ekstra fan ihtiyacınızı tamamen ortadan kaldıracak şekilde kasa içi en yeni nesil ARGB LED fanlar ile birlikte gelmesidir. ön panelde 2x12cm'lik arka panelde ise 1x12cm'lik fanların fırtına etkisinin bilgisayar performansına katkısını çıplak göz ile deneyimleyebileceksiniz.
31cm VGA ve 15,4cm İşlemci Soğutucu Desteği

AMD Radeon RX7600 veya Nvidia GeForce RTX 4070 gibi tüm çift fanlı ekran kartlarınızla sorunsuzca kullanabilmeniz için Dark GT PRO 31cm uzunluğa kadar ekran kartı desteği sağlar. İşlemci soğutucu olarak ise Dark Freezer X123/X125 ve gibi 154mm yüksekliğe kadar soğutucu kullanabilir ve işlemcinizin performansını daima maksimumda tutabilirsiniz. 

Dikkat!: Tüm çift fanlı ekran kartları ile uyumludur. Ancak ekran kartınız üç fanlı ise uzunluğuna dikkat etmeniz gerekmektedir! Sadece 310mm'yi geçmeyen üç fanlı ekran kartlarıyla uyumluluk sağlamaktadır.2 Adet 3.5" Sürücü Yuvası!
Dark GT PRO yüksek ve hızlı veri depolaması için kullanabileceğiniz 2 adet 3.5" / 2.5" disk yuvasına sahiptir. Kasada bulunan 2.5" vida delikleri sayesinde 3.5" diskler takmadığınızda toplamda 3 adet 2.5" SSD/SSHD/HDD'yi sisteminize dahil edebilir ve kasanızın gücüne güç katabilirsiniz.

2.5" Diskiniz için Ekstra Görünmez Bölme
Anakart arkasında 2.5" SSD ya da 2.5" HDD/SSHD gibi ince yapılı disklerinizi eklemek için görünmez bir bölmeye sahip olan Dark GT PRO, kasa içi hava dolaşımını etkilemeden disklerinizi konumlandırmanızı sağlar.
Mid Tower Kasa Yapısı
Dark GT PRO Mid Tower kasa yapısı ile dikey yapıdadır. ATX, Micro-ATX ve Mini-ITX anakartlar ile tam uyumlu şekilde tasarlanan çağımızın en çok tercih edilen kasa boyutuna sahiptir.

Dertsiz CPU Soğutucu Montaj Boşluğu
Sisteminize sonradan işlemci soğutucusu eklemek isterseniz kasanızda bulunan işlemci montaj boşluğu ile anakartınızı sökmeden montaj imkanına kavuşabilirsiniz.
Menteşeli Yan Cam Panel ile Rahat Kullanım Keyfi !
Yeni Dark GT PRO, bileşenlerinizi en net şekilde izlemeniz için yan paneli full cam olarak tasarlanmıştır. Ayrıca menteşeli yan panele sahip Dark GT PRO tek hamle ile açılarak donanımlarınıza kolaylıkla erişmenizi sağlar. 3x Addressable RGB LED fanların vereceği netlik ile bileşenlerinize bakmaya doyamayacaksınız !
3x Dahili Addressable RGB LED Fanlar ile Ekstra Fan Alma Derdi Ortadan Kalkıyor!
Dark GT PRO' i diğer kasalardan ayırt eden bir diğer özellik ise ekstra fan ihtiyacınızı tamamen ortadan kaldıracak şekilde kasa içi en yeni nesil 3 adet Addressable RGB LED fanlar ile birlikte gelmesidir. Üstelik kompakt yapısı ile odanız veya kullanım alanınızda fazla yer tutmadan çok daha keyifli bir şekilde kasanızı kullanabileceksiniz.Soğutmada Mükemmellik GT PRO'dan Sorulur !
Kasanızın ön panelindeki mesh panelin hava deliklerinden 2x12cm Addressable RGB LED'li fanlar ile süzülen taze hava kasa içi bileşenlerinizi soğutacak. 1x12cm arka panel egzoz fanı üzerinden dışarı hızlı bir şekilde transfer edilecek. Toplam 8 adet fan takabileceğiniz Dark GT PRO kasanızın içinde fırtınalar estirmek sizin elinizde!Ezber Bozan Özel Tasarımı ve Mesh Yapılı Ön Paneli ile Aynı Zamanda Çok Şık !
Bilgisayar kasası tercihinde görsellikle birlikte performansa da önem verenler için Dark GT PRO; ön paneli mesh yapılı özel bir tasarıma sahiptir. Agresif yapılı uzanan yan kıvrımları ve detayları öne çıkaran dokunuşlar ile kasanıza agresiflik katar. Benzersiz bir görünüm ve kışkırtıcı yapısıyla Dark GT PRO, gerçek bir savaşçı !
Tüm Bağlantılar Elinizin Altında!
Ön panelde bulunan 1x USB 3.0 ve 2x USB 2.0 portlarından geleneksel depolama cihazlarınızı yüksek hızlarda bağlayabilir, kulaklık ve mikrofon girişlerini sürekli olarak elinizin altında bulabilirsiniz.Manyetik Toz Filtresi ile Kusursuz Temizlik, Maksimum Isı Transferi
PC tutkunları iyi bilir, uzun süre kullanılmayan bilgisayarların üst kısımları tozlanır. Dark GT PRO kasanızın üst bölümünde bulunan mıknatıslı toz filtresi sayesinde çevrede bulunan tozlar hiçbir şekilde kasanızın üst bölümünden kasanıza giremeyecek. Manyetik tasarımı sayesinde istediğinizde çıkarıp yıkayabileceğiniz fan filtresini, kuruduğunda; vida ya da aparata ihtiyacınız olmadan kolayca yerine takabilirsiniz.Süper ATX Şasi Tasarımı 
Kasa içi hava dolaşımına daha az etki etmesi için geliştirilen Süper ATX şasi tasarımında alt bölüm özel tasarım kabin ile kapatılmıştır. Bu sayede disklerin, güç kaynağının ve kabloların hem hava transferine hem de seyir zevkine engel olmaması sağlanmıştır. Ayrıca modifiye seven kullanıcılar kasalarını istedikleri gibi düzenleyebilmeleri için kabin üzerinde sticker, boya vs. kullanarak kendi tasarımlarınızı oluşturabilir ve kasanın dev penceresinden tüm ihtişamını gözler önüne serebilirler.Süper ATX ile Kablolarınız Çok Daha Derli Toplu
Bilgisayar sistemlerinin kasa içi düzenini sağlamak için Dark GT PRO kolay kablo yönetimi sağlayan özel hazırlanmış kablo boşluklarına sahiptir. Bu boşlukları kullanarak Süper ATX şasi yapısının sunduğu ayrılmış HDD ve PSU bölümüne anakart kablolarınızı taşıyabilecek, etkili kablo yönetimi yapabileceksiniz. Bu sayede hem görsel olarak kasanıza zerafet katabilir hem de bileşenleri kusursuz izlemenin keyfini sürebilirsiniz.
 


Teknik Özellikler:

 

Modeli GT PRO
Kasa Tipi Mid-Tower
Renk Siyah
Gövde Malzemesi Metal Panel, SPCC,
Yan Panel Malzemesi Menteşeli Temperli Cam
Ön Panel Malzemesi ABS & Metal Mesh
Çelik Kalınlığı 0,5mm
Anakart Desteği ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Kasa Boyutları (Dahili) 330 x 210 x 430 mm (G x Y x D)
Kasa Boyutları (Genel) 375 x 215 x 439 mm (G x Y x D)
3.5" Sürücü Bölmeleri 2 Adet
2.5" Sürücü Bölmeleri 3 Adet
Genişleme Yuvası PCI-E 7 Adet
GPU Boşluğu 310 mm'ye kadar GPU'ları destekler
CPU Soğutucu Boşluğu 154 mm'ye kadar CPU soğutucusunu destekler
Fanlar ve Fan Yuvaları

Ön Panel    : 2x 120mm Addressable RGB LED'li fan (3x120mm & 2x140mm Fan Yuvası) 

Arka Panel : 1x 120mm Addressable RGB LED'li fan

Üst Panel   : 2x 120/140mm Fan yuvası
PSU Üstü  : 2x 120mm Fan yuvası

Sıvı Soğutucu Desteği

Ön Panel    : 120/240/280/360mm sıvı soğutma desteği (360mm sıvı soğutma için fan+radyatör kalınlığı maks 60mm olmalıdır.)

Arka Panel : 120mm sıvı soğutma desteği
Üst Panel   : 120/240mm sıvı soğutma desteği

G/Ç Bağlantı 0ktaları 1x USB3.0 | 2x USB2.0 | HD Audio
Güç Kaynağı Desteği ATX PSU
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DKCHGTPROTeknik Bilgiler

Ürün Kodu DKCHGTPRO
Kasa Rengi Hayır
Kasa İç Yüzey Boyası Hayır
Kasa Tipi Mid Tower
Desteklediği Anakart Tipi Micro-ATX, ATX
Malzeme Çelik (SPCC)
Şasi Kalınlığı 0.5mm
Güç Kaynağı Hayır
Güç Kaynağı Konumu Altta
Kasa Güç Kaynağı Detayları Hayır
Fan Yuvaları 8x12
Takılı Fan Detayı Ön Panel : 3x 12cm / 2x14cm Fan Yuvası Arka Panel : 1x 12cm Fan Yuvası Üst Panel : 2x 12cm Fan yuvası PSU Üstü : 2x 12cm Fan yuvası
Kasa Yan Kapak Güçlendirilmiş Cam (Tempered Glass))
3.5" Yuva (Dış) Hayır
5.25" Yuva Hayır
2.5" HDD Yuva Sayısı 3
3.5" Yuva (İç) 3
Vidasız Montaj Hayır
PCI Yuva Sayısı 7
Ekstra Özellikler LED Açma Kapama , RGB LED Fan , SSD Desteği , USB 2.0 , USB 3.0, Kablo Yönetimi
Kasa Net Ağırlığı Hayır
Kasa Boyutu (Yük x Gen x Der) 375mm (Y) x 215mm (G) x 439mm (D)
USB Çıkış 3
USB 2.0 Bağlantı Sayısı Hayır
USB 3.0 Bağlantı Sayısı 1 Adet
19pin USB 3.0 Bağlantı Noktası Hayır
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DKCHGTPRO
EAN 8683143205147
Ürün Durumu Hayır
Max Ekran Kartı Desteği 315mm
İşlemci Soğutucu Desteği 154mm