Product was successfully added to your shopping cart.

Dark EvoPad C7024 7" Çift Çekirdekli Mini HDMI, 8GB, Android 4.2 Beyaz Tablet Bilgisayar

Hızlı Gözat

İdeal Boyutlarda Yepyeni Bir Tablet Deneyimi
Dark; yüksek performanslı 1.3GHz Çift Çekirdek ARM Cortex A9 işlemciye, 1GB Ram ve 8GB geniş dahili hafızaya, yüksek çözünürlüklü hassas kapasitif dokunmatik ekran ve şık piyano beyaz hatlara sahip, kompakt boyutlu 2014 model 7" tablet bilgisayarını hazırladı.

Evopad C7024, görsel ve akıcı bir multimedya deneyimi için geliştirilmiş Çift Çekirdekli 1.3GHz işlem gücü, PowerVR SGX540 3D ekran kartı, kablosuz internet desteği, ön görüntülü görüşme kamerası, 1080p film oynatımı, microSD kart okuyucusu, 2800mAh pili ve parmağınızın en ufak hareketini anında algılayan ölü piksel garantili 7" hassas dokunmatik ekranı ile heyecan verici bir tablet deneyimi vaadediyor. Micro USB OTG bağlantısı sayesinde 3G modem, kablosuz hava faresi, USB bellek, klavye-mouse, kamera gibi bileşenleri rahatlıkla bağlayabilir, mini HDMI bağlantı noktası sayesinde TV ya da projeksiyon ile dev ekranda Android keyfine geçebilirsiniz.

Kalitesine güvenen Dark, EvoPad C7024 tablet bilgisayarlarda 0 ölü piksel garantisi veriyor. Tek bir ölü piksel dahi Dark garantisi altında!*