0850 207 10 35
©Copyright 2023 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark Hareket Sensörlü Hava Kontrol Nano Alıcılı Şarjlı Kablosuz Air Mouse (Android & Windows)

Dark Kablosuz Mini Avuçiçi Klavye

Hızlı Gözat

HTPC'nizde, PS3'ünüzde , Medya Oynatıcı'nızda klavye ve fare'yi avucunuzun içinden kablosuz kontrol etmek için!

DetaylarHTPC'de Kablosuz Özgürlüğe Merhaba 
DARK, salon PC'lerinin büyük klavye-fare sıkıntısına mini bir çözüm ürettti: Kablosuz Avuç İçi Klavye-Fare.  Ergonomik tasarımı, kolay erişimli tuşları ve 2.4GHz kablosuz bağlantısı ile bir klavyeden beklediğinizi fazlası ile karşılayacak ve koltuğunuzun konforunda PC'nize hükmetme keyfini yaşayacaksınız. Parmağınızla kontrol edebileceğiniz joystick fare ile imleciniz daima emrinizde olacak. Sayfalarda kolayca gezinmenizi sağlayan scroll bar ve parmaklarınızın ucundaki tetik fare butonları ile HTPC kullanmak Dark mini klavye ile artık bir keyif olacak!Playstation 3 'te Klavye ve Fare Keyfi
Dark mini avuç içi klavyeyi kablosuz USB aparatını bağladığınız anda PS3'ünüzde ek hiç bir ayar yapmadan kullanabileceksiniz. Klavye fare desteklenen oyunlarda kullanabilecek, anlık mesajlaşma ve internette gezinirken klavyenin verdiği avantaj ile istediklerinizi hızla yazabileceksiniz. Klavye veya fareye ihtiyaç duyduğunuzda PS3'ünüzü avcunuz içine alacaksınız.Windows 7, Vista ve XP MCE'de Kusursuz Kontrol
Sahip olduğu MCE sertifikası ile Microsoft Windows 7, Vista ve XP MCE işletim sistemleri ile tam uyumludur. Klavyenizde tek tuşa dokunarak açacağınız medya kontrol merkezi ile film oynatma, tv kartı kontrol, müzik çalma, fotoğraf izleme gibi işlemlere hakim olacaksınız.

Medya Oynatıcınızda da Kullanabilirsiniz.
Dark mini avuç içi klavyeyi USB klavye desteği olan medya oynatıcılar ile WEB'de gezinme, dosya arama gibi fonksiyonlar için kullanabilirsiniz. Küçük yapısı ile kumandanızın yanına katacağınız en büyük yardımcınız olacak.Benzersiz Fare Kontrol ve Dokunmatik Scroll
Kompakt Mini klavyenin ergonomik tasarımında sağ el baş parmağınızın tam altına gelecek şekilde yerleştirilmiş fare kontrol joystick'i bulunmaktadır. 8 yöne hareket eden joystick ve işaret parmaklarınızın ucunda yer alan sağ ve sol fare tuşları  ile tam bir fare kontrolü sağlanır. Ayrıca Dark mini avuç içi klavyede sayfalarda kolayca gezinebilmeniz için dokunmatik bir scroll alanı yer almaktadır.Kusursuz Tasarım
İki avcunuza tam oturan ve tüm tuşlarına kolayca erişim sağlayan kusursuz tasarımı ile mini avuç içi klavye elinizden düşürmeyeceğiniz yeni kablosuz klavye fare setiniz olacak. Ergonomik olarak tasarlanlanan ve oldukça hafif olan mini klavye ile HTPC'nizi kullanmak artık daha da keyifli olacak. 

Özel Tuş Yapısı ile Kolay Kullanım
Kompakt yapıdaki mini klavye tuşlara kolay erişebilmeniz ve rahat basabilmeniz için özel yuvarlak yapıdadır. Kaymaz malzeme kaplı tuş takımı hassas algı seviyesi sunar. Üstün özellikleri ile bu boyuttaki bir klavyeyi kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

64 Standart Tuş ve 11 Kısayol Tuşu ve 12 Ekstra Fonksiyon
Kompakt boyutuna tüm klavye işlevlerini sığdıran Dark Mini avuç içi klavyede pek çok multimedya klavyede dahi bulunmayan ekstra fonksiyon tuşları bulunmaktadır.  Tek dokunuşla Media Center uygulamasını çalıştırabileceksiniz. FN tuşu ile de ekstra fonksiyonlara erişebileceksiniz. Ayrıca klavyenizdeki 4 yön tuşu hemen parmaklarınızın erişebileceği noktada yer almaktadır.

6 Medya Center Fonksiyon Tuşu
Müzik, Video, Resimler, Radyo, TV, DVD tuşları. Tuş dizilimi Windows Media Center menüleri için optimize edilmiştir.

6 Multimedya Kısayol Tuşu
Ses azaltma, ses arttırma, sessiz, önceki parça, sonraki parça, oynat/duraklat tuşları ile DVD/VCD/MP3 müzik ve video oynatımını kolayca yöneteceksiniz.

4 Internet Kısayol Tuşu
Internet gezgini, E-mail, ileri, geri tuşları ile internette surf yapmak daha kolay olacaktır.

6 Win7/Vista Fonksiyon Tuşu
Internet Kapatma, pencere seçimi, yakınlaştır, uzaklaştır, görev çubuğuna küçült, 3D Gözat (Aero) tuşları ile masaüstünde klavyenizi daha etkili kullanacaksınız.
2.4GHz Alıcı ile Her 0ktadan Kontrol
Dark Mini avuç içi klavye-fare 2.4GHz frekansında çalışan yüksek performanslı kablosuz aktarım sistemine sahiptir. Bu sayede kullanırken takılma, atlama olmadan 10 metre mesafeden bilgisayarınızı kontrol edebileceksiniz.

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-AC-KBWMP
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu Hayır
Bağlantı Arabirimi USB
Dil Türkçe Q
Klavye Tipi Mini
Kutu İçeriği Hayır
Ek Özellikler Touchpad/Trackball/Joystick
İşletim Sistemi Desteği Windows Vista , Windows XP, Windows 7
Boyutlar (GxDxY) Hayır
EAN Hayır
LED Aydınlatma Hayır