0850 207 10 35
©Copyright 2022 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark DS03 Combo Dual WiFi Docking Station

Önceki

Dark StoreX.D40R 4 x 3.5"/2.5" USB 3.0 SATA RAID Disk İstasyonu

Dark StoreX.D20 Çift 3.5"/2.5" USB 3.0 SATA Disk İstasyonu

Hızlı Gözat

Dark StoreX.D20 Çift Disk Destekli USB 3.0 Disk İstasyonu
Hem 2.5" hem de 3.5" HDD ve SSD'lere kolayca USB 3.0 üzerinden erişin

Detaylar


Çift Slotlu, Yüksek Performanslı USB 3.0 Disk İstasyonu
Docking station ve disk kutularının lider markası Dark; disklerine kolay erişmek, büyük depolama kapasitesini kolayca yakalamak ve yüksek performansa sahip olmak isteyen kullanıcılar için Storex.D20'yi hazırladı. D20, USB 3.0 bağlantılı 2.5" ve 3.5" HDD/SSD disk kullanabileceğiniz, tek dokunuşla yedekleme ve birebir kopyalama yapabileceğiniz bir disk istasyonudur. 6TB kapasiteliler de dahil olmak üzere eski, yeni tüm SATA diskleri destekler.


Tek Kablo ile Çift Diske Erişim 
Storex.D20 çift disk yuvasına sahiptir. İster tek ister çift disk ile kullandığınızda tek kablo üzerinden aynı anda iki diske de erişim imkanı sunar.

PC-CloneX Uyumlu Tek Tuş Yedekleme
Storex.D20 üzerinde yer alan tek tuş yedekleme özelliği sayesinde PC'nizdeki çalışmalarınızı kolaylıkla harici disklerinize aktarabileceksiniz. Kutu içeriğinde gelen PC-CloneX yedekleme yazılımı docking station üzerindeki butona bastığınızda devreye girerek ayarladığınız şekilde yedeğinizi alacaktır.

Kolayca Birebir Kopyalama
Bilgisayarınıza bağlayarak, yazılım CD'sinde yer alan "Clone" yazılımı ile A yuvasındaki diski B yuvasındaki diske tek tuş dokunuş ile birebir kopyalayabilirsiniz. Sistem kuranlar veya sistem diskini tek seferde yedeklemek isteyenler için idealdir.


6TB Disk Desteği
Dark StoreX D20 disk istasyonu günümüzün yüksek kapasiteli 3TB, 4TB ya da 6TB kapasiteli SATA diskleriyle tam uyumludur.


Dikkat! USB3.0 Hızı Alışkanlık Yapar 
Storex.D20 günümüzün en hızlı bağlantı arabirimi olan USB 3.0 çıkışa sahiptir. USB 3.0 maksimum 5Gbps bağlantı hızı sunmaktadır. USB 2.0 bağlantılı taşınabilir diskler maksimum 30 MB/s veri aktarım hızına ulaşabilirken, USB 3.0 bağlantılı Dark disk istasyonu ile kullandığınız diskin performansına bağlı olarak 60-70 MB/s ve üzeri hızları yakalayabilirsiniz. USB 2.0 disk istasyonlarına göre kat be kat daha hızlı veri transferi yapacak, gigabaytlarca veriyi çok daha kısa sürede kopyalayacaksınız.

2.5" ve 3.5" Diskleri Bir Arada Kullanın
Dark Storex.D20 ile kapasite ve boyut farklı gözetmeksizin 2.5" ve 3.5" HDD/SSD SATA I/II/III diskleri kullanabilirsiniz. D20 vidalama gerektirmeyen yapısı ve kolay erişimi ile farklı depolama ihtiyaçlarınıza çözüm olacaktır. 2.5" disk kullanırken disklerinizin sabit durması için 2 özel aparat kutu içeriğinde bulunmaktadır.

Vidasız Tak & Çıkart Yapı
Dark disk istasyonu disklerine en hızlı şekilde erişmek isteyen kullanıcılar içindir. Diski sadece yuvaya oturtup güç ve veri bağlantısını yapmanız yeterlidir. Vida, tanıtma, ayar derdi olmadan disklerinizi bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.

Izgara Disk Destekleri
Disklerinizi birbirinden ayırmak ve sallanmalarını önlemek için üst bölümde ızgara tipi disk destekleri bulunmaktadır.Windows İşletim Sistemi 2TB üzeri Kapasite Desteği Hakkında:
2TB'ın üzerinde kapasite sunan disklerden tam faydalanabilmek için kullandığınız işletim sisteminin ve sistem konfigürasyonun bunu desteklemesi gerekmektedir. 
Detaylı bilgi için : http://support.microsoft.com/kb/2581408

Öneri: Kenardaki Disklerinizi Koruyun
Disk istasyonunda kullandığınız 3.5" disklerinizi rafta statik elektrikten uzak, tozlanmadan saklamak için ayrıca DK-AC-DAK1B Dark 3.5" Disk Koruma ve Taşıma Kutusu satın alabilirsiniz.Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-AC-DSD20
Tip Docking Station
Takılabilen Disk Boyutu 2.5" ve 3.5"
Disk Arabirimi Sadece SATA
Bağlantı Arayüzü USB 3.0, USB 2.0
Malzeme Plastik
Ek Özellikler Tek Tuş Yedekleme
Desteklenen Max. Disk Sayısı 2
Desteklenen RAID Modları Hayır
Kutu İçeriği Dark Storex.D20
12V Adaptör
2 x 2.5" disk sabitleyici
USB 3.0 kablo
Yazılım CD
Kullanım Kılavuzu
Ağırlık Hayır
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK AC DSD20