0850 207 10 35
©Copyright 2022 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark USB 2.0 2.5"/3.5"/5.25" IDE/SATA Dönüştürücü Adaptör

Önceki

Dark DS06 Tek Tuş Yedekleme USB 2.0 ve eSATA Docking Station

Dark Easy Swap USB 3.0 Yatay Docking Station (2.5 - 3.5")

Hızlı Gözat

Dark Easy Swap USB 3.0 Yatay Docking Station (2.5 - 3.5")

Detaylar
Türkiye'nin İlk Yatay Disk Kullanımına İzin Veren USB3.0 Disk İstasyonu 
Disklerin doğal çalışma yapısına uygun Türkiye'nin ilk yatay disk istasyonu: Easy Swap DSH1. Disklerinizi kolayca takıp çıkartabileceğiniz USB 3.0 disk istasyonu ile tüm kapasitelerdeki 2.5"/3.5" SATA disklerdeki verilerinize yüksek hızda erişeceksiniz. Easy Swap; tek tuş yedekleme, yatay kullanım ile uzun disk ömrü sunması, kolay takıp çıkarma, hıza duyarlı LED özellikleri ile disk istasyonu konseptine yeni bir soluk getiriyor.

Kolay Disk Çıkarma Mekanizması
Dark Easy-Swap yatay disk standına diskinizi taktığınızda, turuncu renkli kol kilitlenerek taşıma esnasında diskinizin yuvasından çıkmasını önler. Diski çıkarmak için turuncu kolu çekmeniz yeterli olacaktır.Yüksek Hızlı USB 3.0 Performansından Faydalanın!
Dark Easy-Swap disk istasyonu ile notebook diskleri ile 60MB/sn+, masaüstü diskler ile 100MB/sn+ veri transfer hızlarına erişebilirsiniz. USB 3.0 arabiriminin sunduğu yüksek bant genişliği sayesinde SSD gibi daha da hızlı diskleri dahi kullanabilir ve harici olarak maksimum performansı yakalayabilirsiniz. Hem 2.5" Hem 3.5" Diskler ve SSD'ler ile Tam Uyumlu
Dark Easy Swap ile tüm sabit disk ve SSD'ler sorunsuz çalışır. SATA I,  II veya III standardındaki 2.5" veya 3.5" diskleri kolayca bağlayabilir, dosyalarınıza erişebilir, yedekleme yapabilirsiniz.Dosyalarınızın Yedeğini Almak İçin Tek Dokunuşunuz Yeterli
Paket içeriğinde gelen özel, lisanslı PC-CloneX yazılımını kullanarak ister belirlediğiniz dosya veya klasörleri, ister tüm sistem yedeğinizi bir tuşa dokunarak rahatlıkla yapabileceksiniz.

Uzun Süreli Kullanımlar İçin İdeal Yatay Tasarım
Dark Easy-Swap'ın yatay disk kullanımına izin veren yapısı uzun süreli kullanım için idealdir. Yedeklemenin yanı sıra masaüstü veya dizüstü bilgisayarınıza ekstra disk alanı sağlamak,  programlarınızın sanal bellek ihtiyaçlarını gidermek için sisteme ikinci bir disk bağlamanın en kolay ve güvenli yolu Dark Easy Swap disk istasyonudur.Güç Düğmesi ile Açıp Kapatabilirisiniz.
Kullanmadığınız zamanlarda disk istasyonunuzu tamamen kapatabilmeniz için güç açma kapatma düğmesi arka panelde bulunmaktadır.

USB 2.0 ile Geriye Uyumlu
Dark Easy-Swap PC'lerin tamamında bulunan USB 2.0 çıkışlarıyla uyumludur. USB 2.0 ile 35 MB/s'ye varan hızlarda veri aktarımı yapılabilir.Kartları Sabitleyici Kauçuk Ayaklar
Dark Easy-Swap disk istasyonunu altında yer alan dört kauçuk ayağı sayesinde disk takıp çıkartırken yerinden oynamaz masa üzerinde sabit durur.

 

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-AC-DSH1U3
Tip Docking Station
Takılabilen Disk Boyutu 2.5" ve 3.5"
Disk Arabirimi Sadece SATA
Bağlantı Arayüzü USB 3.0, USB 2.0
Malzeme Plastik
Ek Özellikler Tek Tuş Yedekleme
Desteklenen Max. Disk Sayısı 1
Desteklenen RAID Modları Hayır
Kutu İçeriği Dark Easy Swap USB 3.0 Yatay Docking Station
Ağırlık Hayır
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-AC-DSH1U3