0850 207 10 35
©Copyright 2022 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark DS01 Combo Docking Station

Önceki

Dark StoreX X.Tray NB Slim SATA Optik Sürücü Uyumlu 2.5" SATA HDD Kutusu

Dark DS02 Combo e-SATA Docking Station

Hızlı Gözat

Piyano Siyahının Estetiği Fonksiyonalite İle Buluştu!
Dark'tan masanızda ayrı ayrı yer kaplayan disk kutusu, usb hub, kart okuyucu gibi cihazlar için en estetik disk istasyonu çözümü. Tek tuş yedekleme desteği, eSATA bağlantı opsiyonu ve ek USB yuvalarıyla ekstra hiçbir bağlantı aksesuarına ihtiyacınız kalmayacak. 2 TB kapasiteye kadar 2.5" veya 3.5" SATA/SATAII disk desteği ile kusursuz!

DetaylarPiyano Siyahının Estetiği Fonksiyonalite İle Buluştu!
Dark'tan masanızda ayrı ayrı yer kaplayan disk kutusu, usb hub, kart okuyucu gibi cihazlar için en estetik disk istasyonu çözümü. Tek tuş yedekleme desteği, eSATA bağlantı opsiyonu ve ek USB yuvalarıyla ekstra hiçbir bağlantı aksesuarına ihtiyacınız kalmayacak. 2 TB kapasiteye kadar 2.5" veya 3.5" SATA/SATAII disk desteği ile kusursuz!Genel Özellikler
- USB arabirimi ile bağlanabilen SATA HDD yuvası (SATA I ve SATA II uyumlu) - 2 TB Kapasite'ye kadar 2.5"/3.5" tüm HDD'leri desteği
- NEC çipli 2 adet yüksek hızlı USB yuvası (480Mbit/s) - eSATA testeği ile sata üzerinden 3Gbit/s aktarım hızı
- Çoklu kart okuyucu (CF/SD/MS/XD)
- Tek tuşla yedekleme özelliği (Tek tuş yedekleme yazılımı pakete dahil)


Direk MicroSD Takılabilen Çoklu Kart Okuyucu
Dark SATA HDD Docking Station üzerinde bulunan kart okuyucu ünite bilinen tüm yaygın kart tiplerini destekler. Dönüştürücüsüz Micro SD kartları doğrudan takabilme olanağı sunar. Ayrıca yeni nesil 4GB ve daha yüksek kapasiteli SD kartlar üzerinde işlem yapabilmeniz Dark SATA Docking Station ile mümkün.
- SD/SDHC/MMC, MS/ Memory Stick, SM / xD desteğiÖzel Lisanslı PC-CloneX Yazılımı ve Tek Tuş Yedekleme ile Bilgilerinizi Güvene Alın!
Dark e-SATA ve USB Bağlantılı SATA HDD Docking Station üzerinde yer alan tek tuş yedekleme özelliği sayesinde PC'nizdeki çalışmalarınızı kolaylıkla harici disklerinize aktarabileceksiniz. Paket içeriğinde gelen özel, lisanslı yazılım PC-CloneX yazılımını kullanarak docking station üzerindeki butona basma sürenize bağlı olarak ister belirlediğiniz dosya veya klasörleri, ister tüm sistem yedeğinizi bir tuş dokunuş rahatlığı ile yapabileceksiniz.


 

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-AC-DS02
Tip Docking Station
Takılabilen Disk Boyutu 2.5" ve 3.5"
Disk Arabirimi Sadece SATA
Bağlantı Arayüzü e-SATA, USB 2.0
Malzeme Plastik
Ek Özellikler Kart Okuyucu, Tek Tuş Yedekleme, USB Çoklayıcı
Desteklenen Max. Disk Sayısı 1
Desteklenen RAID Modları Hayır
Kutu İçeriği Dark Combo e-SATA Docking Station 12V adaptör USB bağlantı kablosu Kullanım kılavuzu Yazılım CD'si
Ağırlık Hayır
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-AC-DS02