0850 207 10 35
©Copyright 2020 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark 1 x USB 5V/1A Çakmak Tipi Araç Şarj Adaptörü (Beyaz)

Önceki

Dark AT3 1080P Full HD Araç İçi Kamera

Dark AT2 Full HD Araç İçi Kamera

Hızlı Gözat

Dark AT2 ile Sürüş Güvenliğinizi İkiye Katlayın!
Dark mühendisleri yolculuk esnasında veya trafikte seyir halindeyken sizin için herşeyi kaydeden AT2 araç içi kamerasını sunar. Trafikte her an her şey olabilir, tüm yaşananları anlık olarak kayıt etmek için ihtiyacınız olan tek şey Dark AT2. 1080P kayıt kalitesi ile birlikte WDR geniş açı teknolojisi ve geri görüş kamerası sayesinde onun gözünden kaçmak neredeyse imkansız, 32GB'a kadar sunduğu hafıza kartı desteği sayesinde sizi asla yarı yolda bırakmaz. Park kamerası ve 4.0 inch ekranı sayesinde artık aracınızı rahat rahat park etmenin keyfini süreceksiniz.

Detaylar

Dark AT2 Full HD 1080P, Geri Görüş Kamerası Destekli Araç İçi Kamera

Dark AT2 ile Sürüş Güvenliğinizi İkiye Katlayın!
Dark mühendisleri yolculuk esnasında veya trafikte seyir halindeyken sizin için herşeyi kaydeden AT2 araç içi kamerasını sunar. Trafikte her an her şey olabilir, tüm yaşananları anlık olarak kayıt etmek için ihtiyacınız olan tek şey Dark AT2. 1080P kayıt kalitesi ile birlikte WDR geniş açı teknolojisi ve geri görüş kamerası sayesinde onun gözünden kaçmak neredeyse imkansız, 32GB'a kadar sunduğu hafıza kartı desteği sayesinde sizi asla yarı yolda bırakmaz. Park kamerası ve 4.0 inch ekranı sayesinde artık aracınızı rahat rahat park etmenin keyfini süreceksiniz.

 
Full HD 1080P Kayıt Kalitesi ile Her Şey Kontrol Altında !
Dark AT2 Full HD 1080P görüntü kayıt özelliği sayesinde sayir halinde yakaladığı yüksek çözünürlükte görüntülerle kimse sizi suçlayamayacak. Olası kaza durumdalarında ergonomik tak çıkar yapısı sayesinde AT2'yi yerinden çıkarıp yüksek çözünürlükte aldığınız kayıtları anında izleyebilirsiniz.

WDR Geniş Açılı Mercek ile Maksimum Açı Minimum Kayıp
Dark AT2 sahip olduğu WDR Geniş Açılı Mercek teknolojisi ile 170°'ye kadar görüş açısı imkanı sunmaktadır. Bu, kameranın ön camın ortasına monte edildiği takdirde bir çamurluktan diğerine kadar görüntü alabilmesi anlamına gelmektedir. Dark AT2'nin WDR teknolojisi ve ikinci kamerası sayesinde aracınızın sadece önüne değil, her noktasına hakim olacaksınız.

 
Geniş Açı ile Tüm Ayrıntılar Elinizin Altında
Dark AT2'nin sahip olduğu geniş açılı lensiyle en ince ayrıntıları kayıt altına almanın keyfini yaşabilirsiniz. F2.0 diyafram açıklığı sayesinde sensörün üzerine düşen ışığın şiddetini Dark AT2 otomatik olarak ayarlar bu sayede düşük ışıklar da bile çok iyi kayıtlar yapabilirsiniz.


Dark AT2'nin Geri Görüş Kamerası Yeni Yardımcınız
Dark AT2 ile birlikte gelen 4 LED'li geri görüş kamerası sayesinde aracınızı güvenle park edeceksiniz. Aracınızın vitesini "R" konumuna getirdiğinizde otomatik olarak devreye giren geri görüş kamerası, üzerinde bulunan 4 adet LED'in  yansıttığı ışık ile arka tarafı aydınlatarak güvenle aracınızı park etmenize yardımcı olur. Normal kullanımda AT2'nin 4 inch'lik ekranını 4 farklı şekilde kullanabiirsiniz. Fakat vitesi R konumuna getirdiğiniz zaman ekranda otomatik olarak arka kamera açılır ve ekranın tamamını kapsar. Geri gelirken mesafe ölçmenize yarayan yatay çizgiler ekran üstünde belirerek size tahmini mesafeyi bildirir, kolayca park edebilmenize yardımcı olur.


G-Sensör Sayesinde Videolarınız Kilit Altında!
Dark AT2, olası bir kaza anında sahip olduğu G-Sensörü aracılığıyla hafıza kartının içerisinde ayrı bir dizin oluşturarak videoyu kaydeder ve kilit altına alır. Bu sayede hafıza kartının üzerine kayıt edilirken kaza videosunun silinmesi engellenerek normal videolardan ayrıştırılır.

 

4.0" Ekranı ile Kolay Kullanım ve Ergonomi Bir Arada
Dark AT2 sahip olduğu 4.0" ekranı ve ergonomik yapısı sayesinde kolay bir kullanım sunuyor. 4.0" ekranı sayesinde AT2 ile yapılan tüm kayıtları kolayca kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca sürücü dikkatinin dağılmaması için ekran koruyucu seçeneğine sahip Dark AT2, ekranı karartarak gözünüze takılmaz. Bu fonksiyon özellikle gece kullanımlarında dikkat dağınıklığına fırsat vermemek adına geliştirilmiş olup, ekran kapalı olsa bile arka planda kayıt almaya devam etmesi sağlanır. Ayrıca arka kameranın bağlantısını gerçekleştirdikten sonra 4 inch'lik bu devase ekranı tam 4 ayrı şekilde kullanabilirsiniz.
  • Ana ekranda ön kamera, sağ üst köşede arka kamera
  • Ana ekranda arka kamera, sağ üst köşede ön kamera
  • Sadece ön kamera
  • Sadece arka kamera

Ekranda hangi kamerayı sürekli izlerseniz izleyin, hafıza kartına iki kameranın da görüntüsü ayrı ayrı kaydedilir.

Aracınızı Çalıştırın ve Gerisini Ona Bırakın
Dark AT2 araç içi kameranızın sahip olduğu otomatik kayıt özelliği sayesinde aracınızı çalıştırdığınız anda kayda başlayacaktır. Yapmanız gereken tek şey kontağı çevirip aracınızı çalıştırmak ve otomatik kayıt özelliğinin keyfini çıkarmak. Yolculuğunuzun sonunda aracınızı durdurduğunuz takdirde Dark AT2 sizi uğurlayıp kaydı otomatik olarak bitirecektir. Bir diğer önemli nokta olan güç kesintilerine karşı da Dark AT2'de koruma bulunmaktadır. Yarı kontakt yaptığınızda araç çakmaklığına elektrik gelmesine rağmen marş basma anında araç çakmaklıklarında 1 saniyelik bir kesinti olmaktadır. Dark AT2 sahip olduğu güç kontrol sistemi sayesinde bu kısa süreli kesintiden etkilenmez, açılış sürecini tamamlayarak hemen kayıt almaya başlar.


Maksimum 32GB'lık Kayıt Kapasitesi ile Sınırları Zorlayın
AT2 maksimum 32GB'lık micro SD kart desteği ile birlikte geliyor. Üzerine kayıt yapabilme özelliğine sahip olan Dark AT2, 32GB'lık hafıza kartı dolsa bile otomatik olarak en eski kaydın üstüne yazmaya devam eder, video kaydını hiç durdurmaz. Yaptığınız kaydın çözünürlüğüne göre hafıza kartınızda sürekli bir döngü oluşturur, kapasite dolduğundaysa en eski videoları otomatik olarak yenileriyle değiştirmeye başlar.


Dark AT2'ye Enerji Vermek Çok Kolay
Günümüzde bir çok araç aksesuarı enerji olarak araç çakmaklığını kullanıyor. Dark araç içi kamerada bunlardan biridir ve aracınızın çakmaklığından aldığı enerji ile çalışır. Dark AT2''ye bağlanan arka kamera da ana ünite üzerinden beslendiğinden dolayı araç çakmaklığında ikinci bir kablo kalabalığı yapmaz.


Ergonomik Yapısı ile Fazla Yer Kaplamaz
Dark AT2 muhteşem cam vantuzlu sağlam yapısı ve oynar başlığı sayesinde istediğiniz açıya kolayca ayarlayabilirsiniz. Cam vantuzu ile monte edilen Dark AT2 camınıza hiç bir şekilde zarar vermeyecek tasarlanmıştır. İstediğiniz zaman takıp, istediğiniz zaman çıkarabileceğiniz vantuzlu montaj kiti sayesinde muhteşem bir kullanım kolaylığı sağlar.
 

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-AC-AT2
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-AC-AT2