0850 207 10 35
©Copyright 2023 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark SATA- Data Power 20cm Uzatma Kablosu

Önceki

Dark Micro USB 2.0 - USB 5 pin 80cm Şarj ve Data Kablosu

Dark Micro USB 2.0 Tablet ve Akıllı Telefon İçin USB Giriş ve Kart Okuyucu

Hızlı Gözat

Dark Micro USB 2.0 Tablet ve Akıllı Telefon İçin USB Giriş ve Kart Okuyucu
USB OTG bağlantıya sahip Android tabanlı tablet, akıllı telefon gibi cihazlarına hafıza kartı, bellek, taşınabilir disk, fare, klavye gibi USB ürünlerini doğrudan bağlayabileceksiniz

Detaylar


Micro USB OTG Bağlantınızdan Özgürce Faydalanın!
Dark, günümüzde sıkça görmeye alıştığımız micro USB bağlantıya sahip Android tablet ve akıllı telefonlara USB klavye, fare, taşınabilir disk, flash bellek gibi cihazlarınızı doğrudan bağlayabilmeniz için gerekli tam boy USB girişini ve SD/MicroSD hafıza kartı okuyucusunu bir arada tek noktada buluşturdu. 
 Marka Bağımsız Tak&Çalıştır Kullanım İmkanı
Dark Micro USB bağlantı kiti; HTC, Samsung, LG, Dark EvoPAD başta olmak üzere OTG destekleyen micro USB bağlantısı olan pek çok tablet ve akıllı telefonlar ile test edilmiştir. Dark Micro USB bağlantı kitini kullanabilmek için cihazınızın OTG bağlantıya sahip olduğunu ve hangi USB cihazlar ile kullanılabilir olduğunu cihazınızın üretici sitesinden kontrol ediniz. OTG desteği olan ürünler ile tak&çalıştır olarak ek bir kurulum yapmadan çalışır.


USB Depolama Birimlerini Bağlayın
USB bellek veya harici güç destekli USB HDD gibi depolama birimlerini Dark Micro USB bağlantı kitini kullanarak bağlayabilir ve içerisindeki dosyalarınıza erişebilir, telefonunuzdaki dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz.

USB Klavye veya Mouse Kullanın
Dark Micro USB bağlantı kiti ile OTG destekli akıllı telefon veya tabletinize standart USB klavye veya fare bağlayabilir, yazı yazarken, internette gezinirken daha rahat edebilirsiniz.

Hafıza Kartlarınıza Kolayca Erişin
SD, SDHC ve microSD hafıza kartlarınızda bulunan film, müzik, fotoğraf ve diğer dosyalarınıza tabletinizden veya telefonunuzdan erişebilmenizin yolunu Dark Micro USB bağlantı kitinde bulacaksınız. Özellikle hafıza kart girişi bulunmayan Google Nexus veya HTC ONE X gibi akıllı telefon ve tabletlerde hafıza kartlarındaki dosyalara doğrudan erişebileceksiniz.Uzatma Kablolu Esnek Tasarım
Telefonunuz veya tabletiniz ile kolayca bağlantı yapabilmeniz için  Dark Micro USB bağlantı kiti kablolu yapıdadır. Bağladığınız cihaz veya kablolar tabletinizin girişini esnetmez. Derli toplu, kompakt yapısı ile cebinizde veya çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Kaliteli Bağlantı Uçları ve Güçlü Dış ABS Kaplama
Dark bağlantı kiti kaliteli bağlantı uçlarına ve yüksek kaliteli ABS plastik dış kaplamaya sahiptir. Sık takıp çıkarmaya karşı dayanıklıdır, uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Dark Hakkında
Dark, 2009 yılında Türkiye'ye yeni ve nitelikli bilişim ürünlerini uygun fiyat ve aksesuar çeşitliliği ile sunmak için kurulmuş bir markadır. Full HD medya oynatıcılar ile başlayan serüveninde Türkiye'nin lider medya oynatıcı markası konumuna gelen Dark; 2011 yılında ilk Android işletim sistemli miniPC EvoBOX ile gerçek smart TV deneyimini kullanıcılara sunmuştur. Ağ ürünlerinden, performans bilgisayar kasalarına, depolama ürünlerinden iPad ve tablet aksesuarlarına kadar 200'ü aşkın ürün gamına sahip olan Dark; 2012 yılında başlattığı Android tablet serisi EvoPAD ile de yine sektörün öncüsü konumuna gelmeyi hedeflemektedir.

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-CB-USB2MICROCR
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-CB-USB2MICROCR
Uyumluluk iOS Uyumlu, Android Uyumlu
Kullanım Alanı Veri Aktarımı, Kart Okuyucu
Ek Özellikler Hayır
EAN 8697939882573
Kutu İçeriği Yok
Ses ve Görüntü Yok
Güç Yok
Data Yok