0850 207 10 35
©Copyright 2023 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark 2.5mm Güç Girişi ile Uyumlu Tablet - USB Şarj Kablosu

Önceki

Dark 1.8m Samsung 11Pin MHL - HDMI Kablo

Dark iPhone Apple / USB 2.0 - Mini USB / Micro USB 3'lü Makaralı Şarj ve Data Kablosu

Hızlı Gözat

Dark iPhone Apple / USB 2.0 - Mini USB / Micro USB 3'lü Makaralı Şarj ve Data Kablosu

Detaylar

New Page 1Mini USB / Micro USB / 30 pin Apple Bağlantı Tek Bir Kabloda Buluştu
Farklı üreticilerin geliştiridiği elektronik cihazların güç/veri bağlantı girişleri de farklıdır. Dark 3'lü kablo endustri standartı Mini B-Tip USB, Micro B Tip USB ve 30 pin Apple bağlantı uçlarını bir arada tek kabloda sunar. Bu sayede bu girişlere sahip ürünlerinizi veri veya şarj bağlantısı için USB üzerinden kolayca bağlayabilirsiniz.

iPad / 2 / iPhone / SmartPhone / PDA / Taşınabilir Disk ... Sınırsız Bağlantı
Dark Triplug kablo farklı girişlere sahip ürünlerinizi için birden çok kablo taşıma terdinden sizi kurtaracak. 30 Pin girişe sahip iPad /iPad2 / iPhone / iPod gibi Apple ürünlerinizi USB üzerinden şarj edebilecek veya senkronizasyon yapabileceksiniz. Ayrıca Micro USB girişe sahip telefon, fotoğraf makinası gibi cihazlarınızda da kullanabileceksiniz. Mini USB bağlantıya sahip taşınabilir taşnabilir diskten, hafıza kartına, USB çoklayıcıdan wireless aparata pek çok ürünü kolayca bağlayabileceksiniz.Birbirine Bağlı Dönüştücüler Kaybolmaz
3 farklı bağlantı seçeneğine sahip Dark makaralı kabloun uç adaptörleri birbirine bağlıdır. Bu sayde kullanmadığınız ucun kaybolma riski de olmaz. İlk olarak Mini USB bağlantı ucuna sahiptir. Bu ucu Micro USB'ye, Micro USB ucu da 30 pin Apple bağlantı ucuna bağlayarak birbiri arasında dönüşüm yapabilirsiniz.
 Makaralı Tasarım
Dark 3'lü kablonun göz alıcı bir diğer özelliğide makaralı yapısıdır. tek bir hamle ile kabloyu toplayacak ve çantanızda derli toplu bir şekilde taşıyabileceksiniz.

Ultra Slim Kablo Yapısı
Dark Triplug Makaralı kablo yassı ve ultra slim yapıdadır. Bu özelliği ile hızlı ve kolay toplanır, daha az yer kaplar.

Dark Hakkında
Akortek Bilişim'in markası olan Dark, Türkiye'ye yeni ve nitelikli bilişim ürünlerini uygun fiyat ve aksesuar çeşitliliği ile sunmayı hedeflemektedir. Kullanıcıların beklentileri yönünde şekillendirilmiş ürünlerle Türkiye piyasasına giren Dark, kasa ürünlerinde mini-ITX, HTPC ve oyuncu kasaları gibi teknoloji tutkunlarına yönelik modellerin yanı sıra Dark Media Mania Full HD medya oynatıcı gibi yenilikçi ürün gruplarında da yine yüksek performanslı ve uygun fiyatlı çözümlerle kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-CB-3W01
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-CB-3W01
Uyumluluk iPhone , iOS Uyumlu
Kullanım Alanı Şarj
Ek Özellikler Hayır
EAN 8697939878675
Kutu İçeriği Yok
Ses ve Görüntü Yok
Güç Yok
Data Yok