0850 207 10 35
©Copyright 2023 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark 1Metre Spiralli 3.5mm Stereo iPhone Tipi Ses Bağlantı Kablosu

Önceki

Dark 2x OTG Micro USB Çoklayıcı Hub

Dark Beyaz Micro OTG Kablo

Hızlı Gözat

Dark Micro USB 2.0 Tablet ve Akıllı Telefon İçin USB Giriş Dönüştürücü OTG Kablo
USB OTG Bağlantıya Sahip Android Tablet, Akıllı Telefon Gibi Cihazlarınıza Desteklenen USB Ürünlerini Kolayca Bağlayın!

Detaylar

Dark 3 x USB3

Yeni Nesil Akıllı Telefonlar ve Tabletlerde Micro USB'yi Standart USB'ye Dönüştürün
Günümüzde sıkça görmeye alıştığımız Micro USB bağlantıya sahip Android tablet ve akıllı telefonlara USB klavye, fare, taşınabilir disk, flash bellek gibi cihazlarınızı bağlayabilmenizin yolu Dark Micro USB-USB OTG dönüştürücü kablodan geçiyor. Dark OTG dönüştürücü kablo USB birliğinin "OTG = on the go" yani taşınabilir cihazlara özel geliştirdiği standarta uygun olarak üretilmiştir. OTG özelliğine sahip tüm mobil cihazlar ile kullanılabilir.Telefon veya Tabletinize USB Depolama Birimlerini Bağlayın
Yaygınlaşan Android akıllı telefon ve tabletlere USB bellek veya USB HDD gibi depolama birimlerini Dark MicroUSB - USB OTG kablo kullanarak bağlayabilir ve içerisindeki dosyalarınıza erişebilirsiniz.

Marka Bağımsız Tak&Çalıştır Kullanım İmkanı
Dark Micro USB bağlantı kablosu HTC, Samsung, LG, Dark EvoPAD başta olmak üzere OTG destekli Micro USB bağlantısına sahip olan pek çok tablet ve akıllı telefon ile test edilmiştir. Dark OTG kabloyu kullanabilmek için cihazınızın OTG bağlantıya sahip olup olmadığını ve hangi USB cihazlar ile kullanılabilir olduğunu cihazınızın üretici sitesinden kontrol ediniz. OTG desteği olan ürünler ile tak&çalıştır olarak ek bir kurulum yapmadan çalışır.Android'te Klavye veya Mouse Kullanın
Dark OTG kablo kullanarak cihazınızın işletim sistemi destekliyor ise standart USB klavye veya fare bağlayabilir ve yazı yazarken veya internette gezinirken daha rahat edebilirsiniz.

Android Ürününüze GamePad Bağlayın
Gün geçtikçe ve teknoloji geliştikçe birçok alışkanlık yerini yenilerine bırakıyor. Ancak bazen yine de eski alışkanlıklardan vazgeçemiyoruz. Birçoğumuz dokunmatik ekranlarla birlikte tuş takımlarına veda etti. Oyun oynarken dokunmatik ekrandan değil de geleneksel oyun kontrolcülerinden yararlanmak istiyorsanız Dark OTG çevirici tam size göre bir ürün. Bunun için tek yapmanız gereken Android uyumlu USB girişli oyun kontrolcünüzü Dark OTG çeviriciye bağlamak.
Dikkat!: Gamepad kullanmak istediğiniz oyunun "kontrolcü desteği" olması gerekmektedir. Tüm oyunlar desteklenmeyebilir.USB Çoklayıcı ile Aynı Anda Birkaç Cihazı Bağlayın
Dark OTG dönüştürücünüze ekleyeceğiniz bir USB çoklayıcı ile telefonunuzda klavye ve fare yardımıyla internette gezinebilir aynı zamanda USB belleğinizden veri transferi gerçekleştirebilirsiniz.
Not: Bağladığınız cihazın "USB HUB" desteği olduğundan ayrıca bağladığınız cihaza yeterli güç verebileceğinden emin olunuz.Kompakt Boyutlar ile Sürekli Yanınızda
Telefonunuz veya tabletiniz ile kolayca bağlantı yapabilmeniz için Dark OTG kablo minimum boyutlardadır. Üstelik derli toplu, kompakt yapısı ile cebinizde veya çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Kaliteli Bağlantı Uçları ve Güçlü Dış ABS Kaplama
Dark Micro USB OTG kablo kaliteli bağlantı uçlarına ve yüksek kaliteli ABS plastik dış kaplamaya sahiptir. Sık takıp çıkarmaya karşı dayanıklıdır, uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.


Bembeyaz 'Duru' Bir Güzellik
Dark MicroUSB - OTG kablosu mobil cihazlarınız ile mükemmel bir uyum içerisinde kullanabileceğiniz yuvarlatılmış bağlantı uçlarına, cihazlarınızın yanına yakışacak şık bir tasarıma ve bembeyaz bir yapıya sahiptir. Tüm cihazlarınızla uyum içinde kullanabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-CB-USB2MICROTG2WCP
Tür Kablo
Ses ve Görüntü Hayır
Güç Hayır
Data USB
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-CB-USB2MICROTG2WCP
Kaynak Yok
Hedef Yok
EAN 8697939899199