0850 207 10 35
©Copyright 2023 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik (Siyah)

Önceki

Dark SWB03 LED&Fit Android ve IOS Uyumlu Akıllı Saat (Siyah)

Dark SWB03 LED&Fit Android ve IOS Uyumlu Akıllı Saat (Beyaz)

Hızlı Gözat

Dark SWB03 Android / IOS Uyumlu LED Göstergeli Beyaz Akıllı Spor ve Sağlık Bilekliği (Siyah Kayış Hediyeli)
Adımsayar, Mesafe, Kalori, Uyku Monitörü ve Arama Bildirimi Gibi Özellikleri ile Hayatınızın Yeni Yaşam Koçu!

Detaylar


Akıllı Bilekliğin Zarafet Dönemi: Dark SWB03
Hayatınıza yön veren yepyeni özellikleri ve kusursuz akıllı telefon uyumu ile yeni yaşam koçunuz Dark SWB03 akıllı bileklik karşınızda! Geleceğin teknolojisine bugünden sahip olmanız için tasarlanan SWB03, Bluetooth teknolojisini kullanarak akıllı telefonunuz ile bütünleşir ve gün içinde daima sizinle olur. Siz istediğinizde harekete geçen 12 ışık detayı ve titreşim özelliği ile size saat, attığınız adım sayısı ve pil durumu gibi özellikleri kolayca gösterir. Mini boyutları ve ayırt edici özellikleri ile şık bir tasarımın keyfini sürün, egzersiz koçunuzu yanınızdan ayırmayın!

Android ve IOS İçin Geliştirildi!
Dark SWB03 akıllı saat & bileklik, marka bağımsız tüm Jelly Bean ve üstü işletim sistemine sahip Android akıllı telefon/tabletler ile IOS işletim sistemine sahip iPhone/iPad ile kullanım için tasarlanmıştır. Bluetooth teknolojisini kullanarak akıllı telefonunuz ya da tabletiniz ile eşleşen Dark SWB03 akıllı saat ile yeni bir başlangıca hazırlanın.

İkinci Renk Kordon Hediyeli 
Dark SWB03 akıllı bileklik kıyafetinize uyan kayış seçimini size bırakacak şekilde kutu içerisinde ikinci renk kayış seçeneği ile birlikte çıkmaktadır. Siyah veya beyaz renk kayışı seçin, katıldığınız toplantılara, arkadaş buluşmalarına, gezilere ve doğa yürüyüşlerine farklı bir anlam katın!

İlk Adımı Atın: Yazılımınızı Yükleyin!
Bir akıllı bileklikten bekleneni fazlasıyla sunarken şık görünümüyle sizi etkileyen SWB03'ü kullanıma hazır edin. Akıllı telefonunuz ile Bluetooth senkronizasyonu yapmadan önce 'HPlus' isimli yazılımı telefon modelinize göre ister Google Play Market'ten isterseniz Apple Store'dan indirin. Akıllı telefonunuz ile bilekliğinizi senkronize edin, hem estetik ve kullanışlı bir saate hem de sağlığınızı sizin yerinize düşünen akıllı bir yardımcıya sahip olun.

12 Sihirli LED Sayesinde Saatiniz Hep Yanınızda
Akıllı özelliklerinin yanı sıra Dark SWB03, 12 farklı LED ile aydınlatılan ekranında saat ve dakika bilgilerini size gösterebilir. Ekrana yapacağınız çift tıklama ile aktif edebileceğiniz SWB03'ün saat fonksiyonu, iki kırmızı LED ile saat ve dakika bilgisini anlık olarak size iletecektir.
*Anlık saat bilgisi için Dark SWB03 akıllı bilekliğinizi Bluetooth üzerinden akıllı telefonunuz ile senkronize etmelisiniz.

Spor Yapmanın İnanılmaz Hafifliği Adımlarınızda Gizli!
Gün içindeki hareketli iş yaşamınızda ya da akşamları yaptığınız yürüyüşlerde hiçbir ekstra ayara gerek kalmadan birinin sizin yerinize yaktığınız kalorileri hesaplaması, attığınız adımları sayması ve bu bilgileri size sadece tek tıklama ile ulaşabileceğiniz bir ekranda rapor olarak sunması hoş olmaz mıydı? Dark SWB03 işte bu tüm günlük yaşantınızı adım adım ve kalori kalori hesap ederek telefonunuzun ekranında size sunar. Size de daha sağlıklı bir yaşam ile hayatınıza devam etmek kalır.

Adımsayar'a Hızlıca Ulaşın
Akıllı bilekliğiniz saat gösterim modunda iken sadece ekrana yapacağınız tek bir dokunuş ile adımsayar bilginize ulaşabilirsiniz. Her bir Mavi LED çizginin 1000 adımı temsil ettiği ekranda örneğin; 4000-5000 arası bir adım sayısındayken toplam 4 ışık yanar. 4. ışık sabit kalıp 5. ışık yanıp sönmeye başladığında ise 5000 adımı geçtiniz anlamına gelir. Elbette net adım sayınızı telefonunuzun ekranında görebilirsiniz.

Pil Durumu
SWB03 adımsayar fonksiyonunda iken ekrana yapacağınız tek bir dokunuş ile 12 farklı LED üzerinde akıllı bilekliğinizin pil durumunu takip edebilirsiniz. Gerekli olduğunda SWB03'ü micro USB üzerinden şarja bağlayabilir ve kolayca şarj edebilirsiniz.

Uyku Monitörü ile Daha Sağlıklı Uykular ve Daha Zinde Sabahlar
Dark SWB03 akıllı spor bileklik kullanıcıların geceleri daha kaliteli bir uyku çekmesi ve uykusunu kontrol altına alması için 'Uyku Monitörü' özelliği ile donatılmıştır. Yatış ve kalkış saatlerini ayarlayarak başlatacağınız uyku monitörü ile gecenin hangi saatlerinde derin uykuda olduğunuzu ve uyku zamanınızı kolayca takip edebilir ve bu sayede uykunuzun kalitesini kolayca tespit edebilirsiniz. Dark akıllı spor bileklik sağlıklı bir uykunun vazgeçilmez yardımcısı olacak.

Titreşimi Hissedin!
Arama ve mesaj* fonksiyonlarını akıllı bilekliğiniz ile anında hissetmek istemez misiniz? Dark SWB03 arama ve mesajları içinde bulunan mini titreşim motoru ve ekrandaki LED'leri sayesinde anında size haber verir; böylece kaçan çağrılar, cevapsız aramalar ya da mesajlardan anında haberdar olabileceksiniz.
*Mesaj hatırlatma sadece Android cihazlarda çalışmaktadır.

İlaç Alma Hatırlatıcı
Dark akıllı bileklik düzenli aralıklarla almanız gereken ilaçları hatırlatma görevini üzerine alıyor. Yazılımından başlangıç ve bitiş saati ile alınma saat aralığını girin o size zamanı geldiğinde hatırlatsın.

Oturup Kalmayın, Dark Hatırlatınca Kalkıp Bir Tur Atın
Günümüz iş dünyasının sağlığımızı en çok etkileyen sıkıntısı koltukta uzun süre oturup kalmaktır. Sağlığınızın bekçisi Dark akıllı bileklik belirli zamanlarla kalkıp kısa da olsa bir egzersiz yapmanızı size ayarladığınız sıklıkta hatırlatacaktır.

Kayıp Önleme (Anti-Lost) Sistemi
Dark SWB03 akıllı saat ile katıldığınız toplantılarda ya da arkadaş buluşmalarında telefonunuzu unutma/kaybetme problemi kökten çözülüyor. Akıllı telefonunuz ile 10 metrelik Bluetooth bağlantısına sahip SWB03 akıllı bileklik arasındaki mesafe aşıldığında veya bağlantı kopacağı sırada kolunuzda titreyerek size telefonunuzu unuttuğunuzu hatırlatır.

Şık ve Sade Spor Kayış
Dayanılmaz hafifliği ve dizaynındaki mükemmellik ile kolunuzda takılı olduğunu bile unutacağınız SWB03'ün silikon kayışı da kendisine özeldir. 9 farklı boyda yapılandırma ile her türlü bileğe tam uyan SWB03, metal bağlantı noktası ve slim tasarımı ile herkesin gözdesi olacak!

Sadeliği Tasarımında Gizli
Süper ince ve sade kayışı ile birlikte SWB03 muhteşem bir ikili oluşturur. Akıllıca tasarlanmış silikon bağlantı noktaları SWB03'ü hem üstten hem de alttan kavrayarak kayışı ile bütünleştirir ve gün boyu sorunsuz kullanım sağlar.

Micro USB Şarj Bağlantı 0ktası
Akıllı tasarımı her detayında gizli olan SWB03'ü şarj etmenizi sağlayan Micro USB portu dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarımına adapte edilmiştir. Sadece şarj esnasında silikon kayışından ayırma gereği duyacağınız SWB03'ü kolayca şarj ederek uzun süreler kullanabilirsiniz.

Telefonuma Uyar mı Derdi Yok!
SWB03 herkesin gözdesi yeni nesil akıllı telefonlar olan Samsung Galaxy S6/0te 5, LG G3/G4, Sony Xperia Z3/Compact, HTC One M9/M8 ve Apple iPhone 6/Plus dahil olmak üzere tüm yeni nesil akıllı telefonlar ile tam uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Senkronizasyon işlemi için HPlus isimli yazılımı indirmeyi unutmayın.

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-AC-SWB03WH
Garanti Süresi 2 Yıl
Ekran Tipi LED
Arabirim Bluetooth
Özellikler SMS/MMS , Yükseklik Ölçer, Adımsayar, Çağrı Yönetme, Cevapsız Çağrı Bildirimi, Kronometre, Sosyal Mesaj Bildirimi, Uyku Monitörü
Üretici Kodu DK-AC-SWB03WH
EAN 8697939914373
Uygulama http://www.akortek.org/download/DKACSWB03/DK-AC-SWB03.apk