0850 207 10 35
©Copyright 2023 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik (Turuncu)

Önceki

Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik (Siyah)

Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik (Mavi)

Hızlı Gözat

Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik (Mavi)

DetaylarBüyülü Bir Bileklik Deneyimi
Standartları alt üst eden farklı bir tasarım ve özellik seti ile donatılan Dark SWB02 akıllı bileklik IOS veya Android işletim sistemli tüm akıllı telefonlar ile uyumludur. Geliştirilmiş yepyeni yazılımı ile kusursuz senkronize olan Dark SWB02 günlük adım sayınızı, toplam mesafeyi, gelen çağrı bildirimlerini ve uyku düzeninizi sessiz bir asistan gibi kontrol altında tutar. Şıklığınızı doruk noktasına taşıyacak tasarımı ve lazer kesimli dış yüzeyi ile farkınızı ortaya koyun ve yepyeni yaşantınıza ilk adımınızı atın.

Siyah Kayış Hediye
Dark SWB02 Slim&Fit bilekliğiniz zevkinize uygun mavi rengi yanında her türlü aktivite için ayrıca kullanabileceğiniz siyah renkli silikon kayışı da hediye etmektedir.

İlk Adım: Yazılımınızı Yükleyin!
IOS ve Android ile tam uyumlu çalışan Slim&Fit yazılımı sayesinde telefonunuz ile bilekliğinizi bütünleştirin. Telefonunuzun modeline göre Google Play Store ya da Apple Store'dan indireceğiniz 'DayDay Band' yazılımını çalıştırın, 'Devices' sekmesi altındaki Bluetooth sekmesinden telefonunuzu seçin ve eşleyin. İşte hepsi bu kadar!

Adımsayar ile Formunuzu Koruyun
Dark SWB02 akıllı saat geleceği yansıtan şık görünümünün yanında form tutmanıza yardımcı olan adımsayar özelliğine de sahiptir. Günlük hedef adım sayınızı ve fiziksel özelliklerinizi girerek aktifleştireceğiniz adımsayar özelliği ile günlük attığınız adım sayısını, yürüdüğünüz toplam mesafeyi ve yaktığınız kalori miktarını görebilirsiniz. Slim&Fit bileklik yazılımı üzerinde tüm bilgileri günlük, haftalık ve aylık olarak görebilir, gelişim durumunuzu her daim takip edebilirsiniz.

Kişiselleştirin!
Size özel bilgiler ile yaptığınız spor sadece size özel olsun. Dark SWB02 Silim&Fit akıllı bileklik boy / kilo / yaş ve cinsiyet bilgilerinizi harmanlayarak attığınız hiçbir adımı kaçırmadan size gerçek bir spor deneyimi sunmak için tasarlandı. Dilerseniz kişisel bilgilerinizin yanına fotoğrafınızı da ekleyerek kendi profilinizi tamamlayabilirsiniz.

Sallayın, Selfie Çeksin!
Slim&Fit bileklik sadece sağlığınız ile değil güzelliğiniz ve sevdikleriniz ile de ilgileniyor! Bluetooth üzerinden deklanşör olarak kullanabileceğiniz SWB02 ile sevdiklerinizin ve sizin en güzel anlarını kolayca çekebilirsiniz. Uygulama içinden kamera uygulamasını açın ve kameranızı ayarlayın akabinde fotoğraf çekmek için yapmanız gereken tek şey hafifçe bileğinizi sallamak olacak.

Uyku Monitörü ile Daha Sağlıklı Uykular ve Daha Zinde Sabahlar
Dark SWB02 Slim&Fit akıllı spor bileklik kullanıcıların geceleri daha kaliteli bir uyku çekmesi ve uykusunu kontrol altına alması için 'Uyku Monitörü' özelliği ile donatılmıştır. Sadece bilekliğinizi uyurken kolunuzda bırakarak otomatik olarak uyku monitörünü başlatabilir, uykuya düşme sürenizi, gecenin hangi saatlerinde derin uykuda olduğunuzu ve uyku zamanınızı kolayca takip edebilirsiniz. Uyandığınızda uykunuzun kalitesini telefonunuzdan kolayca tespit edebilirsiniz. Dark akıllı spor bileklik sağlıklı bir uykunun vazgeçilmez yardımcısı olacak.

Alarmınızı Kurun; Antrenmanınızı Kaçırmayın!
Sunduğu detaylı alarm seçenekleri ile ne antrenmanınızı ne de gün içindeki önemli anları kaçırmayın! Dark SWB02'nin akıllı bileklik isterseniz haftanın her günü ya da belirli günleri için kurabileceğiniz gece-gündüz opsiyonlu titreşimli alarm özelliği sayesinde önemli toplantıları, arkadaş buluşmalarını ya da antrenmanınızı tam zamanında ve sessizce size hatırlatacak! Arkadaşlarınız yaptığınız her işte dakikliğinize hayran kalacak!

Her 0ktasında Yüksek Teknoloji
SWB02 Slim&Fit akıllı bilekliğiniz yüksek kaliteli ve en son teknolojiye sahip bileşenler, hareket sensörleri, durum LED'leri ve elastik silikon kayışı biraraya getirilerek tasarlanmıştır. Gün içinde karşılaşabileceğiniz çetin ve olumsuz şartlara karşı koyabilecek nitelikteki yeni asistanınız daima yanınızda olacak!

Titreşimli, Sessiz Asistanınız Görev Başında!
Gün içindeki tüm aktivitelerinizi sessizce takip eden SWB02 Slim&Fit bilekliğiniz gelen aramalar, alarm ve kayıp durumlarında sizi titreyerek uyarır. Güçlü motoru sayesinde etkili bir titreşime sahip Slim&Fİt bileklik ile kaçırdığınız hiçbir çağrı olmayacak.


Otomatik Yazılım Güncellemesi
Akıllı bilekliğiniz için yeni bir yazılım güncellemesi olup olmadığını hemen sorgulayın! Yazılımınız içindeki 'Firmware' bölümüne tıklayarak cihazınız için yeni bir güncelleme olup olmadığını kontrol edebilir eğer yeni bir yazılım varsa otomatik olarak güncelleyebilir ve her daim güncel yazılım kullanabilirsiniz.

Hem Estetik Hem de Elastik Tasarım
Hareketli spor yaşantınızda varlığını bile hissetmemeniz ve rahat spor saatleri geçirmeniz için SWB02 Slim&Fit bileklik yüksek kaliteli silikon materyalden üretlmiştir. 8 farklı boyda bağlantı noktası sayesinde 21cm bilek çevresine sahip herkes için uygundur.

Kayıp Önleme (Band Safety) Sistemi
Dark SWB02 akıllı bileklik ile katıldığınız toplantılarda ya da arkadaş buluşmalarında telefonunuzu unutma/kaybetme problemi kökten çözülüyor. Akıllı telefonunuz ile 10 metrelik Bluetooth bağlantısına sahip SWB02 arasındaki bu mesafe aşıldığında ve bağlantı kopacağı sırada kolunuzda titreyerek size telefonunuzu unuttuğunuzu hatırlatır. 


Lazer Kesim Alüminyum Tasarım
En zorlu çevre şartlarında bile esnek kullanım için tasarlanmış dış alüminyum gövdesi ve lazer kesim kenarlıkları size şık bir görünüm yanında sorunsuz ve uzun süreli kullanımında anahtarını sunacak.


Harici Şarj İstasyonu
Dark SWB02 Slim&Fit akıllı bileklik hızlı ve kolay şarj için kendi harici şarj istasyonu ile birlikte gelmektedir. Sadece 15cm uzunluğundaki şarj istasyonuna yerleştireceğiniz SWB02'yi USB üzerinden kolayca şarj edebilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-AC-SWB02BL
Garanti Süresi 2 Yıl
Ekran Tipi LED
Arabirim Bluetooth
Özellikler SMS/MMS , Adımsayar, Cevapsız Çağrı Bildirimi, Sosyal Mesaj Bildirimi, Uyku Monitörü
Üretici Kodu DK-AC-SWB02BL
EAN 8697939914311
Uygulama http://www.akortek.org/download/DKACSWB02/DK-AC-SWB02.apk