0850 207 10 35
©Copyright 2023 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark SWB03 LED&Fit Android ve IOS Uyumlu Akıllı Saat (Siyah)

Önceki

Dark SWB01 Akıllı Bileklik Sarı

Dark SW02 Android ve IOS Uyumlu Akıllı

Hızlı Gözat

Dark SW02 Smart Design Android ve IOS Uyumlu Akıllı Bileklik (Siyah)

Detaylar

New Page 1


Bluetooth ile Geleceğin Teknolojisi: Akıllı Saat
Dark SW02 akıllı saat sahip olduğu OLED ekranı ve akıllı özellikleri ile geleceğin teknolojisine sahip olmanız için tasarlandı. Akıllı telefonunuzda bulunan Bluetooth teknolojisini kullanan SW02 akıllı saat gün içinde  telefonunuza gelen çağrıları, mesajları ve bildirimleri eş zamanlı olarak OLED ekranına kolayca yansıtabilir. Sağlıklı yaşamın yeni adımını oluşturacak Dark SW02 akıllı saat; adımsayar, masaj, müzikçalar ve ses kayıt özellikleri ile 7/24 aktif bir hayat sürmenize yardımcı olur.

Android ve IOS için Geliştirildi!
Dark SW02 akıllı saat, marka bağımsız tüm Jelly Bean ve üstü işletim sistemine sahip Android akıllı telefon/tabletler ile IOS işletim sistemine sahip iPhone/iPad ile kullanım için tasarlanmıştır. Bluetooth teknolojisini kullanarak akıllı telefonunuz ya da tabletiniz ile eşleşen Dark SW02 akıllı saat ile yeni bir başlangıca hazırlanın.
*Android ve IOS işletim sistemlerinde yapılacak güncellemeler ile çalışan fonksiyonlar değişiklik gösterebilir.

Tek Tuşla Arayın ya da Yanıtlayın!
Dark SW02 akıllı saat, telefonunuz ile eşleşerek hem rehberden arama yapmaya hem de gelen çağrıları almanıza olanak verir. Arabada, toplantıda ya da evde telefonunuza el bile sürmeden gelen çağrıları yanıtlayabilir ya da isterseniz sadece SW02 akıllı saati kullanarak rehberden arama yapabilirsiniz. Ayrıca cevapsız çağrılar SW02 akıllı saatinizin ekranına bildirim olarak gelecektir.

Bildirimler Anında Bileğinizde!
Dark SW02 saat; akıllı telefonunuza gelen oyun, uygulama vb. bildirimleri ve sevdiklerinizin anlık mesajlarını anında bileğinize iletir. Üstelik telefonunuzda bulunan WhatsApp, Hangouts vb. gibi hesaplarınız Bluetooth haricinde başka hiçbir senkronizasyona gerek kalmadan size ulaşır. Hızlı ve kolay bildirim özelliği ile Dark SW02'yi çok seveceksiniz.
Önemli!: Dark SW02 akıllı saat ile hangi uygulamalardan bildirim gelip gelmeyeceğini ayarlamak için gerekli programı indirmek için tıklayınız.

Görünmez Dokunmatik Tuşlar ile Her Zaman Şık Görünüm
Bileğinizde daima şık bir görüntüye sahip olmak ve bu şıklığın kalıcılığı için Dark SW02 saatin tuşları görünmez dokunmatik şekilde tasarlanmıştır. Üst ve alt dokunmatik tuşlar ile menülerde hızlıca gezinebilirsiniz. Birçok fonksiyonu yerine getirebilen Onay tuşu ile isterseniz çağrılarınızı yanıtlayabilir ya da saatinizin fonksiyonlarını aktif hale getirebilirsiniz. Piyano siyah görünüm, çift stereo hoparlör ve nubuk stili dış gövdesiyle Dark SW02'yi çok sevecek ve hiç yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Adımsayar ile Formunuzu Koruyun
Dark SW02 akıllı saat geleceği yansıtan şık görünümünün yanında günlük form tutmanıza yardımcı olan adımsayar özelliğini de desteklemektedir. Menüde bulunan 'Step' ikonuna tıklayarak aktif edebileceğiniz adımsayar özelliği ile günlük attığınız adım sayısını, yürüdüğünüz toplam mesafeyi ve yaktığınız kalori miktarını görebilirsiniz. Günlük yapacağınız adım, mesafe ve kalori cetveli ve hedefleriniz ile zindeliğin keyfini sürün.

Ortam Seslerini Kaydeder
Dark SW02 akıllı saat üzerinde bulunan mikrofon yardımıyla ortamda bulunan sesleri kayıt etmenize olanak tanır. Menüde bulunan 'Record' simgesine tıklayarak ses kaydına başlayabilirsiniz.
Dikkat!: Ses kayıt dosyalarına ulaşmak için Dark SW02 akıllı saati tamamen kapatarak bilgisayarınıza takmanız gereklidir.Kayıp Önleme (Anti-Lost) Sistemi
Dark SW02 akıllı saat ile katıldığınız toplantılarda ya da arkadaş buluşmalarında telefonunuzu unutma/kaybetme problemi kökten çözülüyor. Akıllı telefonunuz ile 10 metrelik Bluetooth bağlantısına sahip SW02 saat, bu mesafe aşıldığında ve bağlantı kopacağı sırada kolunuzda titreyerek size telefonunuzu unuttuğunuzu hatırlatır. Bağlantının koptuğunu anlayıp tekrar telefonunuza döndüğünüzde bluetooth iletişimi tekrar sağlanacak ve saatiniz titreyerek uyarı verecektir.

Masaj ile Bilek Ağrılarına Son!
Bilgisayar ile gün içinde uzun süre çalışan kullanıcılarda görünen karpal tünel sendromuna hızlı ve basit bir çözüm Dark SW02'de. Menüde bulunan Masaj kısmına girin ve özelliği açık konumuna getirin. SW02 saatiniz kısa aralıklarla sürekli olarak titreyecek ve bileğinize masaj yapacaktır. Özelliği kapatmak için yine aynı menüyü kullanabilirsiniz.

MicroUSB ile Kolay Şarj
Dark SW02 akıllı saat, günümüzün en çok kullanılan şarj arabirimi olan microUSB portuna sahiptir. Özel bir kablo gerektirmeyen şarj soketi ile 5V USB adaptör ya da bilgisayarınızda bulunan USB portu üzerinden şarj işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Slim MicroUSB Kablosu Hediye!
Dark SW02 akıllı saat kutu içeriğinde süper slim beyaz kablo ile birlikte gelmektedir. Kolay katlanabilir ve ince sayesinde saatiniz ile birlikte kolayca taşıyabilirsiniz.


Kompakt Boyutları ile Daima Yanınızda
Sadece 40 x 45mm ekran ölçülerine sahip yapısı ve 41gr ağırlığı ile Dark SW02 akıllı saat kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz boyutlardadır.

Fonksiyon Uyumluluk Listesi

Fonksiyon  Android 

IOS

Çağrı Yanıtlama ve Bitirme  
Rehber Eşitleme ve Rehberden Arama  ×
Müzik Çalma
SMS Okuma ×
Bildirim Alma ×
Kayıp Alarmı (Anti-lost)
Ortam Sesi Kaydetme (Dahili Hafızaya) 
Masaj 
Bluetooth Bağlantı


 

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-AC-SW02
Garanti Süresi 2 Yıl
Ekran Tipi LED
Arabirim Bluetooth
Özellikler SMS/MMS , Yükseklik Ölçer, Adımsayar, Çağrı Yönetme, Cevapsız Çağrı Bildirimi, Sosyal Mesaj Bildirimi, Uyku Monitörü
Üretici Kodu DK-AC-SW02
EAN 8697939899649
Uygulama Yok