0850 207 10 35
©Copyright 2023 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark WDN150A3 150Mbps 802.11n, 3dBi Antenli Kablosuz Ağ Adaptörü

Önceki

Dark RangeMAX WRT320 802.11n WiFi 300Mbit 2x5dBi Antenli Kablosuz Router / Repeater / Access Point

Dark RangeMAX WRT340 300Mbit 802.11n WiFi Kablosuz Router / Repeater / Access Point - Adaptörsüz Tasarım

Hızlı Gözat

Evde veya Ofiste Internete Erişilemeyen Nokta Kalmayacak!
Dark WRT340 yeni nesil kablosuz sinyal dağıtıcı, bilinen tüm kablolu/kablosuz bağlantı şekilleri için geliştirilmiş türkçe kullanım arayüzüne sahiptir. WRT340 ile internet bağlantınızı kablolu ve kablosuz olarak paylaştırabilir, kablosuz bağlantıyı kabloluya ve kablolu bağlantıyı kablosuza dönüştürebilir ya da kablosuz bağlantınızın kapsama alanını arttırabilirsiniz. WRT340 doğrudan fişe takılan yapısıyla evinizde, ofisinizde istediğiniz alanda kablosuz internetin özgürlüğünü size yaşatacaktır.

Detaylar

Evde veya Ofiste Internete Erişilemeyen Nokta Kalmayacak!
Dark WRT340 yeni nesil kablosuz sinyal dağıtıcı, bilinen tüm kablolu/kablosuz bağlantı şekilleri için geliştirilmiş türkçe kullanım arayüzüne sahiptir. WRT340 ile internet bağlantınızı kablolu ve kablosuz olarak paylaştırabilir, kablosuz bağlantıyı kabloluya ve kablolu bağlantıyı kablosuza dönüştürebilir ya da kablosuz bağlantınızın kapsama alanını arttırabilirsiniz. WRT340 doğrudan fişe takılan yapısıyla evinizde, ofisinizde istediğiniz alanda kablosuz internetin özgürlüğünü size yaşatacaktır.


Hızlı ve Kolay Kurulum
Dark WRT340 kablolu yada kablosuz olarak tüm bağlantı senaryolarına uygun olarak tasarlanmıştır. WRT340'ı fişe takın, kablolu yada kablosuz olarak ilk bağlantınızı yapın. Bilgisayarınızın tarayıcısı yardımıyla http://192.168.10.253 adresine bağlanın, repeater modunu aktif hale getirin, uzatmak istediğiniz ağı seçin ve gerekli şifreyi girin. Yepyeni ve daha geniş kapsama alanıyla internete istediğiniz yerden bağlanın.

Kablosuz Bağlantınızı Daha Uzağa Taşıyın!
WRT340, kablosuz menzili yetersiz gelen modeminizin kapsama alanını genişletebilir ve size daha uzak mesafelerde kablosuz bağlantı keyfini yaşatabilir.  Yüksek menzilli kablosuz ağ için WRT340'ın tekrarlayıcı(repeater) modunu aktif hale getirin, genişletmek istediğiniz ağı seçin ve şifresini girin, yapmanız gerekenin hepsi bu! Kablosuz dünyanızın sınırlarını siz belirleyin!


Kablolu Modeminize Kablosuz Özgürlüğü Getirin!
Dark WRT340, kablolu modeminize kablosuz özgürlüğü getirmeniz, yetersiz gelen 54-150 Mbit ağ hızınızı 300Mbit'e çıkarmanız ve köşe bucak demeden her yerde yüksek çekim kalitesine ulaşmanız için tasarlanmıştır. Modeminizle WRT340'ın WAN portu arasında kablolu bağlantınızı yapın. WRT340'ın Erişim Noktası(AP) modunu aktif hale getirin ve yeni kablosuz ağınızın şifresini girin. Kablosuz dünyaya hoşgeldiniz!

Birden Çok Kullanın, Sinyali Katlayın!
WRT340, doğrudan modemden veya diğer WRT340'lardan kablosuz olarak aldığı sinyali taşıyabilir. Dark WRT340 kablosuz tekrarlayıcıyı birden fazla kullanarak internetin en ücra köşelere erişmesini sağlayabilir, maksimum kapsama alanını yakalayabilirsiniz.

Kablosuz Ağınızı Kabloluya Dönüştürün!
Dark WRT340, internete erişmek için ethernet bağlantısına gereksinim duyan cihazları unutmadı. WRT340, kablosuz ağı kabloluya dönüştüren yapısı sayesinde uzak mesafedeki modeminizle kablolu bağlantıya ihtiyaç duyan Smart TV, uydu alıcı ya da medya oynatıcı gibi cihazlarınız arasında bir köprü olacak.

802.11n 300Mbit ile Yüksek Bant Genişliğinden Faydalanın
Artan internet bağlantı hızlarından tam olarak faydalanabilmeniz, online oyun oynarken veya film izlerken takılma ve atlama yaşamamanız, ağ üzerinden HD Film akışı yapabilmeniz, büyük boyutlu dosyaları hızlı aktarabilmeniz için Dark WRT340'ta 802.11n kablosuz ağ teknolojisi kullanılmıştır. Geleneksel 54mBit'lik 802.11g ürünlerinin hızının yetersiz kaldığı bu durumlarda Dark 300Mbit 802.11n WRT340 imdadınıza yetişecek!

Her Zaman Yüksek Sinyal Kalitesi WRT340'da!
Internet sinyali duvar, cam, tuğla, pencere, tavan gibi katı engellere çarparak zayıflar. Modeminizden uzaklaştıkça çekim gücü düşer. Dark WRT340'ı modeminiz ile bilgisayarlarınız arasında bir noktaya yerleştirerek uzaktaki bilgisayarların da internet kullanmasını sağlayabilirsiniz. Dark WRT340, internet sinyalini kablosuz veya kablolu her marka modemden alarak daha uzak mesafeye taşıma kabiliyetine sahiptir.

2xRJ-45 Ethernet Bağlantısı
Dark WRT340, kablosuz bağlantınızı kabloluya dönüştürmek ya da kablolu bağlantınızı kablosuza dönüştürebilmek için gerekli iki adet RJ-45 ethernet portuna sahiptir. Ethernet bağlantısı üzerinden web yönetim arabirimine de kablolu olarak bağlanabilir ve gerekli ayarları yapabilirsiniz. Kablosuz bağlantınızı kabloluya dönüştürdüğünüzde 2 adet RJ-45 ethernet portu size yetersiz geliyorsa bir switch yardımıyla ethernet portunuzu kolayca çoklayabilirsiniz.

WPS Butonu ile Hızlı Kurulum
Karmaşık şifreleme işlemleri ile uğraşmadan çok daha güvenli kablosuz ağ bağlantısı yapabilmenin anahtarı olan WPS sistemi Dark WRT340 tarafından desteklenmektedir. Dark RangeMAX WRT340 üzerinde bulunan WPS tuşuna 3sn süreyle basılı tutun. Gösterge LED'leri üzerinde WPS ışığının yanıp sönmeye başladığını göreceksiniz. WPS aktif olduğunda WRT340 üzerinde yazan PIN kodunu bağlanmak istediğiniz WPS destekli cihazınızın arayüzüne girerek kolayca kablosuz ağınızı kurabilirsiniz.

Adaptör Yok! Kablo Yok!
Dark WRT340'ı özel tasarımı sayesinde doğrudan elektrik prizine takacak ve unutacaksınız. Dark WRT340 ile adaptör, kablo derdi olmadan interneti kablosuz olarak uzak mesafelere şık bir şekilde ileteceksiniz.

Kompakt Boyutları ile Daima Yanınızda!
RangeMAX WRT340 sunduğu yüksek bağlantı çeşitliliği ve hayatınızı kolaylaştıran özelliklere göre oldukça küçük yapıdadır. Cebinizde, çantanızda kolaylıkla taşıyabilir, seyahatlerinizde yanınızda götürebilirsiniz.

Durum Gösterge LED'leri
WRT340 ile güç bağlantısı,WPS, WiFi ve WAN/LAN bağlantı durumunu izleyebilirsiniz. Kasa üzerinde bağlantı durumunu bildiren şık yeşil LED ışıklar mevcuttur.

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-NT-WRT340
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-NT-WRT340
Kablosuz Bağlantı Hızı 300 Mbps
Ethernet Port Sayısı 2
Anten Sayısı Dahili 2X Anten
Ek Özellikler Hayır
Kablosuz Ağ Standardı 802.11n 300Mbps
Kablosuz Şifreleme WEP , WPA, WPA-PSK , WPA2 , WPA2-PSK
Kablosuz Anten Gücü Hayır
Kutu İçeriği Dark WRT340 kablosuz kapsama alanı arttırıcı
Kablosuz ağ adaptörü için Türkçe kullanım kılavuzu
Ethernet Kablosu
Ağırlık Hayır
Boyutlar (GxDxY) Hayır
EAN Yok