0850 207 10 35
©Copyright 2023 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark RangeMax Nano, 150 Mbps, 802.11n, Mini Boyutlu Kablosuz Ağ Adaptörü

Önceki

Dark WDN150A3 150Mbps 802.11n, 3dBi Antenli Kablosuz Ağ Adaptörü

Dark RangeMax WDN150HP2A 150 Mbps, 802.11n, Çift 5dBi Antenli Kablosuz Ağ Adaptörü

Hızlı Gözat

Dark RangeMax Duo Yüksek Kazançlı, 150Mbps, 802.11n, Çift 5dBi Antenli, Güçlendirilmiş Yüksek Menzilli Kablosuz Ağ Adaptörü
Kesintisiz, Daha Hızlı ve Her Yerde 5 Çeken Kablosuz Bağlantı için Çift Harici Antenli ve Yüksek Kazançlı Dark RangeMAX Duo 150Mbit!

Detaylar

 

RangeMAX ile Yüksek Çekim Gücünü Yakalayın!
Dark RangeMax Duo ile duvar, tavan dinlemeden maksimum çekim kalitesine ulaşacaksınız. Güçlü çipseti, çift 5dBi'lık yüksek kazanımlı antenleri ve harici kablolu yapısı ile standart ağ adaptörlerine göre 10 kata kadar daha uzaktaki sinyalleri yakalar ve en güçlü sinyal seviyesini sunar. Sinyalin odaklanmasını kolaylaştıran WDN150HP2A hem WiFi n, hem de WiFi b/g kablosuz ağ sistemlerinde daha iyi çekim gücü ve kapsama alanına erişimin anahtarıdır.

Windows 8/8.1, MacOSX ve Linux Desteği
Dark RangeMax WDN150HP2A kablosuz ağ adaptörü, Windows 2000 / XP / Vista gibi eski nesil işletim sistemlerinin yanında Windows 7/8 ve 8.1'i de desteklemektedir. RangeMax WDN150HP2A yeni nesil işletim sistemlerinde sürücüsüz kurulum desteğine sahiptir. Diğer kablosuz ağ adaptörlerinde desteklenmeyen Linux ve MacOSX sürücü desteği de sürücü CD'sinde kullanıcılara sunulmuştur.

Çift Anten ile Yüksek Hızlı Bağlantı
Dark RangeMAX Duo daha yüksek data transferi için piyasada satılan pek çok modelin aksine çift antenli güçlü gönderim - alım sistemine sahiptir. Çift antenli yapısı ve yüksek kazançlı, güçlü tasarımı ile hem gönderim hem de alımda daha etkili veri transferi sağlar ve kopmalar yaşatmaz.


RangeMAX ile Yüksek Kazançlı Maksimum Kapsama Alanı
Dizüstü bilgisayarların dahili kablosuz alıcıları ve kuvvetsiz anten yapıları ile standart kablosuz ağ adaptörleri internet sinyalini yakalamakta aciz kalır. RangeMAX özelliğine sahip Dark 150Mbit kablosuz ağ adaptörü standart 54 Mbit ve 150Mbit ürünlerin yanısıra notebookların dahili kablosuz kartlarından da daha iyi sinyal algılar.

Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlarda Tüm Engelleri Aşan Sinyal Yakalama Özelliği
Kalın duvarlar, camlar, tavanlar gibi sinyal gücünü azaltan etkenleri devre dışı bırakmak için geliştirilen Dark RangeMAX Duo, sahip olduğu çift antenli yapısı, güçlü sinyal algılama ve iletme özelliği ile her zaman internete çok kısa sürede ve hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz. Hem Dizüstü bilgisayarların yeterli olmayan internet alıcısının yerine kullanabilir, hem de masaüstü bilgisayarınıza kablosuz internet sağlayabilirsiniz.

Sürekli Yüksek Sinyal Seviyesi ile Kesintisiz İnternet
Kusursuz bir internet deneyimi için bilgisayarın internet sinyalini kesintisiz alması gerekmektedir. Dark RangeMAX'ın güçlü çipseti ve harici çift 5dBi anteni ile daha yüksek sinyal seviyesini yakalayacak ve internetten dosya indirme, online film izleme, oyun oynama gibi işlemlerinizde kesinti, donma, atlama gibi sorunlar yaşamayacaksınız.

Harici Değiştirilebilir Anten
Harici antenler dahili antenlere oranla sinyali daha iyi yakalama kabiliyetine sahiptir. 5dBi gücünde harici antenlere sahip RangeMAX ile kablosuz sinyalini antensiz veya düşük güçlü antenlere göre daha kolay yakalayacaksınız. Üstelik değiştirilebilir yapısı ile isterseniz 9dBi(DK-NT-WA9) ya da 15dBi(DK-NT-WA15) anten takabilir ve çekim alanınızı zirveye çıkarabilirsiniz.

Bilinen Tüm Kablosuz Şifreleme Protokollerine Bağlanabilme
Yeni nesil modem/router'lar WPA2 şifreleme kullanırken, daha eski cihazlarda WPA ve WEP şifrelemeler kullanılabilmektedir. Dark RangeMax WDN150HP2A sayesinde nereye giderseniz gidin, herhangi bir şifreli ağa şifresini girerek kolayca bağlanabileceksiniz. WDN150HP2A; 64-bit / 128-bit WEP, WPA, WPA-2, TKIP, AES 2.4GHz ISM tüm güncel şifreleme sistemleri ile tam uyumludur.

Bilgisayarınız Kablosuz Verici Olsun
Dark RangeMax USB adaptör sadece kablosuz yayınları almakla kalmaz, bir erişim noktası gibi bilgisayarınızda bağlı bulunan interneti kablosuz sinyale dönüştürebilir. Bu sayede bilgisayarınızda bulunan kablolu ya da kablosuz interneti harici bir modem/router gerekmeden kendinize ait bir şifre ile kolayca dağıtabilirsiniz.

Mini USB kablo ile Esnek Konumlandırma
Kutu içeriğinde bulunan mini USB bağlantı kablosu ile bilgisayarınıza bağlantısını yapacağınız RangeMAX'i masa üstünde dilediğiniz gibi konumlandırabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-NT-WDN150HP2A
Bağlantı Arabirimi USB , 2.4Ghz Kablosuz
Kablosuz Bağlantı Hızı 150 Mbps
Anten Sayısı 2
Ek Özellikler Hayır
Kablosuz Ağ Standardı 802.11g++ 125Mbps , 802.11n 150Mbps, 802.11b/g 54Mbps
Kablosuz Şifreleme WPA , WPA-PSK , WPA2 , WPA2-PSK, WEP
Kablosuz Anten Gücü 2x5dBi
İşletim Sistemi Desteği Mac OS , Windows 7 , Windows 8 , Windows Vista , Windows XP, Linux
Kutu İçeriği Hayır
Ağırlık Hayır
Boyutlar (GxDxY) Hayır
Üretici Kodu DK-NT-WDN150HP2A
Garanti Süresi 2 Yıl
EAN 8697939890196