0850 207 10 35
©Copyright 2023 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark RangeMax High Power 54Mbps Kablosuz Antenli USB Adaptör

Önceki

Dark WR3G 150Mbit Bataryalı 3G/4G ve Wifi 4in1 Kablosuz Internet Paylaştırıcı (Router)

Dark 150Mbps Kablosuz Antenli USB Adaptör

Hızlı Gözat

Daha fazla kapsama alanı sunan, ekstra anten gücünü Wireless N ile birleştiren USB adaptör

Detaylar

Dark Wireless N USB Adaptör Harici Anteni ile Üstün Kapsama Alanı Sağlar
Kaliteli ürünleri uygun fiyata kullanıcılara kazandıran DARK, Kablosuz USB aparatlarında da çıtayı bir üst seviyeye çıkarıyor. Wireless G standardına göre 3 kat fazla kapsama alanına sahip wireless N protokollü modem/router'ınızdan faydanmanız MIMO teknolojisnin getirdiği avantajları sunan Dark Wireless N USB adaptör ile mümkün. Sinyalin odaklanmasını kolaylaştıran, ekstra kazanımlı harici anteni ile hem WiFi n, hem de WiFi g kablosuz ağ sistemlerinde daha iyi çekim gücü ve kapsama alanı sunuyor. Uygun modem/router ile bina içi 100m, açık alana 300m kapsama alanında Dark Wireless N USB aparat ile internete erişmek hayal değil!

 

Hem Gönderim Hem Alımda 150Mbit Bağlantı

Wireless N protokolünün sağladığı daha iyi iletim hızlarına ulaşmak Dark Wireless N ile mümkün.54Mbit bağlantı hızını Wifi N ile 150Mbit seviyesine taşıyabilirsiniz. 1 gönderim 1 alım antene sahip Dark WiFi N adaptör ile internette gezinip e-maillerinize bakarken, müzik&film indirirken eski jenerasyon kablosuz standarlarına göre 5 kat daha hızlı veri aktarımına kavuşacaksınız!

 

 

Dark Media Mania ile Kullanım

Dark Wireless N aparatın en önemli özelliklerinden biri kablolu Dark Media Mania satın almış ancak sonradan kablosuz bağlantıya ihtiyaç duyan kullanıcılara, %100 uyumlu, ekstra kapsama alanı sağlayan wireless n bağlantı sağlamasıdır. Dark Media Mania ile güvenerek kullanabilirsiniz.

 

Wifi N'in yanısıra Wifi B/G ile de Tam Uyumlu

Dark Wireless güncel ve daha önceki tüm kablosuz bağlantı Wireless N protokolünün sağladığı daha iyi iletim hızlarına ulaşmak Dark Wireless N ile mümkün.54Mbit bağlantı hızını Wifi N ile 150Mbit seviyesine taşıyabilirsiniz. 1 gönderim 1 alım antene sahip Dark WiFi N adaptör ile internette gezinip e-maillerinize bakarken, müzik&film indirirken eski jenerasyon kablosuz standarlarına göre 5 kat daha hızlı veri aktarımına kavuşacaksınız!

 

 

Bilinen Tüm Kablosuz Şifreleme Protokollerine Bağlanabilme

Yeni nesil modem/router'lar WPA2 şifreleme kullanırken, daha eski cihazlarda WPA ve WEP şifrelemeler kullanılabilmektedir. Bu sayede, nereye giderseniz gidin, her hangi bir şifreli ağa şifresini girerek kolayca bağlanabilmenizi Dark Wireless N sağlayacaktır. 64-bit / 128-bit WEP, WPA, WPA-2, TKIP, AES 2.400GHz ISM tüm güncel şifreleme sistemleri ile tam uyumludur.

 

 

Bilgisayarınız Kablosuz Verici Olsun

Dark Wireless N USB aparat sadece kablosuz yayınları almakla kalmaz, Ad Hoc ve Infrastructure modlarını da destekler. Bu sayede iki bilgisayar arasında modem/router olmadan kablosuz bağlantı kurabilmenize olanak tanır. Ayrıca bilgisayarınızı bir kablosuz verici olarak 1 alıcı 1 verici antene sahip Dark Wireless N USB aparat ile kullanabileceksiniz.


WPS ile Kolay Kurulum ve Kullanım

WiFi Korumalı Kurulum (WPS) desteğine sahip Dark Wireless N USB aparat ile kablosuz ağınıza bağlanmak çok daha kolay. WPS destekli Modem/Router'ınızdaki PIN kodunu gerekli ekrana girerek bağlanacağınız ağın SSID ve şifresinin otomatik olarak tanıtılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-NT-WDN150A
Bağlantı Arabirimi USB
Kablosuz Bağlantı Hızı 150 Mbps
Anten Sayısı 1
Ek Özellikler Değiştirilebilir anten
Kablosuz Ağ Standardı 802.11n 150Mbps
Kablosuz Şifreleme WPA , WPA2, WEP
Kablosuz Anten Gücü 13-17dBm
İşletim Sistemi Desteği Windows Vista , Windows XP, Windows 7
Kutu İçeriği Hayır
Ağırlık Hayır
Boyutlar (GxDxY) Hayır
Üretici Kodu DK-NT-WDN150A
Garanti Süresi 2 Yıl
EAN 8690065888808