0850 207 10 35
©Copyright 2023 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark Range MAX 150Mbit 802.11n 14dBi Antenli, Suya ve Yıldırıma Dayanıklı OUTDOOR (Dış Cephe) Router

Önceki

Dark RangeMax WDN150HPS12 150 Mbps, 802.11n, 12dBi Uydu Tipi Antenli,Kablosuz Ağ Adaptörü

Dark 150Mbit 802.11n WiFi Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı - Adaptörsüz Tasarım

Hızlı Gözat

.Dark 150Mbit 802.11n WiFi Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı / Router - Adaptörsüz Tasarım
Doğrudan fişe takılan yapısı, kolay kurulumu ile evde veya ofisinizde internetin kapsama alanını genişletin

Detaylar

Evde veya Ofiste Internete Erişilemeyen Nokta Kalmayacak!
Uzun menzilli kablosuz ağ adaptörlerinin uzmanı Dark, evde veya ofiste internete erişilemeyen nokta kalmaması için WRN150 kablosuz kapsama alanı arttırıcıyı geliştirdi. Güçlü dahili anteni, doğrudan fişe takılan adaptörsüz yapısı ve kolay kurulumu ile modem veya routerdan aldığı sinyali tekrarlayarak internetin kapsama alanını genişletir. Üstelik WRN150, 54Mbit'lik ürünlere göre 3 kata kadar daha fazla veri transfer hızı ve kablosuz menzili destekler.


Türkçe ve Kolay Kullanımlı Yeni Arayüz
Dark WRN150 geliştirilmiş 5 ana erişim modu ile kolayca kablolu/kablosuz internet bağlantısına erişmeniz için türkçe arayüzlü olarak tasarlanmıştır. Erişim Noktası, Yönlendirici, Tekrarlayıcı ve İstemci modlarıyla tüm bağlantı senaryolarına uygun bağlantınızı yapılandırabilir, 150Mbps hızında yüksek hızlı Wireless-N internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Kablolu Modeminize Kablosuz Özgürlüğü Getirin!
Dark WRN150, kablolu modeminize kablosuz özgürlüğü getirmeniz, yetersiz gelen 54 Mbit ağ hızınızı 150Mbit'e çıkarmanız ve köşe bucak demeden her yerde yüksek çekim kalitesine ulaşmanız için tasarlanmıştır. Modeminizle WRN150 arasında kablolu bağlantınızı yapın. WRN150'nin Erişim Noktası(AP) modunu aktif hale getirin ve yeni kablosuz ağınızın şifresini girin. Kablosuz dünyaya hoşgeldiniz!

Kablosuz Bağlantınızı Daha Uzağa Taşıyın!
WRN150, kablosuz menzili yetersiz gelen modeminizin kapsama alanını genişletebilir ve size daha uzak mesafelerde kablosuz bağlantı keyfini yaşatabilir.  Yüksek menzilli kablosuz ağ için WRN150'nin tekrarlayıcı(repeater) modunu aktif hale getirin, genişletmek istediğiniz ağı seçin ve şifresini girin, yapmanız gereken hepsi bu! Kablosuz dünyanızın sınırlarını siz belirleyin!  

Kablosuz Ağınızı Kabloluya Dönüştürün!
Dark WRN-150, internete erişmek için ethernet bağlantısına gereksinim duyan cihazları unutmadı. WRN150, kablosuz ağı kabloluya dönüştüren yapısı sayesinde uzak mesafedeki modeminizle kablolu bağlantıya ihtiyaç duyan Smart TV, uydu alıcı ya da medya oynatıcı gibi cihazlarınız arasında bir köprü olacak.

Katlar, Duvarlar WRN150'e Vız Gelir
Internet sinyali duvar, cam tuğla, pencere, tavan gibi katı engellere çarparak zayıflar. Modeminizden uzaklaştıkça çekim gücü düşer. Dark WRN150'yi modeminiz ile bilgisayarlarınız arasında bir noktaya yerleştirerek uzaktaki bilgisayarların da internet kullanmasını sağlayabilirsiniz. Dark WRN150, internet sinyalini kablosuz veya kablolu her marka modemden alarak daha uzak mesafeye taşıma kabiliyetine sahiptir.

Ekstra Kolay Kurulum, Fişe Tak Çalışsın!
Dark WRN150 kablolu yada kablosuz olarak tüm bağlantı senaryolarına uygun olarak tasarlanmıştır. WRN150'yi fişe takın, kablolu yada kablosuz olarak ilk bağlantınızı yapın. Bilgisayarınızın tarayıcısı yardımıyla http://192.168.2.1 adresine bağlanın, gerekli şifreyi girin ve bağlantınızı düzenleyin. Kablolu ya da kablosuz internet keyfini her yerde ve tüm cihazlarınızla yaşayın! 

802.11n 150Mbit ile Yüksek Bant Genişliğinden Faydalanın
Artan internet bağlantı hızlarından tam olarak faydalanabilmeniz, online oyun oynarken veya film izlerken takılma ve atlama yaşamamanız, ağ üzerinden HD Film akışı yapabilmeniz, büyük boyutlu dosyaları hızlı aktarabilmeniz için Dark WRN-150'de 802.11n kablosuz ağ teknolojisi kullanılmıştır. Geleneksel 54mBit'lik 802.11g ürünlerinin hızının yetersiz kaldığı bu durumlarda Dark 150mbit 802.11n WRN-150 imdadınıza yetişecek!

Birden Çok Kullanın, Sinyali Katlayın!
WRN150, doğrudan modemden veya diğer WRN150'lerden kablosuz olarak aldığı sinyali taşıyabilir. Dark WRN150'den birden fazla kullanarak internetin en ücra köşelere erişmesini sağlayabilir, maksimum kapsama alanını yakalayabilirsiniz.

RJ-45 Ethernet Bağlantısı
Dark WRN150, kablosuz bağlantınızı kabloluya dönüştürmek ya da kablolu bağlantınızı kablosuza dönüştürebilmek için gerekli bir adet RJ-45 ethernet portuna sahiptir. Ethernet bağlantısı üzerinden web yönetim arabirimine de kablolu olarak bağlanabilir ve gerekli ayarları yapabilirsiniz. Kablosuz bağlantınızı kabloluya dönüştürdüğünüzde 1 adet RJ-45 ethernet portu size yetersiz geliyorsa bir switch yardımıyla ethernet portunuzu kolayca çoklayabilirsiniz.

Adaptör Yok! Kablo Yok!
Dark WRN-150'yi özel tasarımı sayesinde doğrudan elektrik prizine takacak ve unutacaksınız. Dark WRN150 ile adaptör, kablo derdi olmadan interneti kablosuz olarak uzağa şık bir şekilde ileteceksiniz.

Taşınabilir Kompakt Boyutlar
Dark WRN-150 kompakt boyutlara sahiptir. Seyahatlerinizde yanınızda götürebilir ve zayıf internet sinyali çeken otel odaları gibi yerlerde sinyali tekrarlayarak güçlendirmede kullanabilirsiniz.

Durum Gösterge LED'leri
Ön panelde yer alan üç durum gösterge LED'i ile güç, kablosuz bağlantı durumu ve LAN durumunu izleyebilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-NT-WRN150
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-NT-WRN150
Kablosuz Bağlantı Hızı 150 Mbps
Ethernet Port Sayısı 1
Anten Sayısı Dahili
Ek Özellikler Yok
Kablosuz Ağ Standardı 802.11n 150Mbps
Kablosuz Şifreleme WEP , WPA, WPA2
Kablosuz Anten Gücü Yok
Kutu İçeriği Dark WRN 150 kablosuz kapsama alanı arttırıcı
Kablosuz ağ adaptörü için Türkçe kullanım kılavuzu
Ağırlık Yok
Boyutlar (GxDxY) Yok
EAN Yok