0850 207 10 36
©Copyright 2020 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark 1Metre Spiralli 3.5mm Stereo iPhone Tipi Ses Bağlantı Kablosu

Önceki

Dark mini HDMI - VGA ve SES Aktif Dijital- Analog Dönüştürücü

Dark microHDMI - VGA ve SES Aktif Dijital- Analog Dönüştürücü

Hızlı Gözat

Dark micro HDMI - VGA ve SES Aktif Dijital- Analog Dönüştürücü
microHDMI çıkışa sahip akıllı cep telefonları, HD video kameralar, tablet, ultrabook gibi cihazlarınızı VGA monitörünüze bağlamanın anahtarı!

Detaylar

DARK microHDMI - VGA Dönüştürücü

DARK microHDMI - VGA DönüştürücüDark ile Dijital HDMI Sinyali Analog VGA Sinyaline Dönüşüyor!
Dark microHDMI - VGA dönüştürücü ile microHDMI çıkışa sahip Fotoğraf makinesi, Tablet ve Ultrabook gibi yeni nesil teknoloji ürünlerini VGA monitöre bağlayabileceksiniz. Süper ergonomik tak çalıştır yapısı ile kullanım kolaylığı sağlayan Dark dijital - analog sinyal dönüştürücü sayesinde VGA monitörünüzde microHDMI keyfini yaşayacaksınız. Günümüzde yüksek çözünürlüğe sahip cihazlarınızı halihazırda elinizde bulunan VGA monitörlere artık bağlayabileceksiniz.

Ayar Gerektirmeyen Tak Çalıştır Kullanım
Dark microHDMI-VGA dönüştürücünün kullanımı çok kolay, herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymayan yapıdadır. Bir ucunu HDMI kaynağına bağlayın, diğer tarafta VGA görüntü bağlantısını yapın. Otomatik olarak sinyal dijitalden analoğa dönüşür, size de VGA monitör veya projeksiyonda HDMI çıkışlı cihaz kullanmanın keyfi sürmek kalır.

Önemli:
Dark Dijital microHDMI - Analog VGA dönüştürücüsü HDMI kaynağından aldığı sinyali çözünürlüğünü değiştirmeden aynı çözünürlükte VGA sinyaline dönüştürür. VGA cihazınızdan görüntü alabilmek için microHDMI kaynağınızın sinyal çıkışını VGA görüntü cihazının algılayacağı şekilde ayarlamanız gereklidir.Kablolu Elastik Yapı
Dark dönüştürücü uzun yıllar kullanım için sağlam gövdeye sahiptir. microHDMI bağlantı ucu kablolu olan Dark dönüştürücü elastik ve kompakt yapısı ile daima yanınızda olacak.

Teknik Özellikler

Tür Dönüştürücü
Ses ve Görüntü microHDMI - VGA Dönüşütücü
EAN 8697939878569
Güç Hayır
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-HD-AHDMICROXVGATeknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-HD-AHDMICROXVGA
Tür Dönüştürücü
Ses ve Görüntü HDMI - VGA Dönüştürücü , micro HDMI
Güç Hayır
Data Hayır
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-HD-AHDMICROXVGA