0850 207 10 35
©Copyright 2020 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark 1m iPad/2/3, iPhone, iPod 30pin-USB Şarj ve Senkronizasyon Kablosu (Beyaz)

Önceki

Dark 2.5mm Güç Girişi ile Uyumlu Tablet - USB Şarj Kablo

Dark 1.8m MHL - Micro USB - HDMI Dönüştürücü Samsung, HTC, LG Uyumlu Kablo (microUSB Erkek -HDMI Dişi)

Hızlı Gözat

Dark 1.8m MHL - Micro USB - HDMI Dönüştürücü Samsung, HTC, LG Uyumlu Kablo (microUSB Erkek -HDMI Dişi)
Samsung, HTC, LG başta olmak üzere Mobile High-Definition Link Destekleyen akıllı telefon ve tabletleri HDMI ile TV'ye tek hamlede bağlamanın akılcı yolu

Detaylar*Video'da Dark MHL-HDMI dönüştürücü kablo yer almaktadır. Dark MHL-HDMI dönüştürücü ile aynı şekilde çalışmaktadır.

Yeni Nesil MHL Bağlantılı Telefon ve Tabletlerinizi Dev Ekrana Tek Adımda Taşımanın Vakti Geldi
Dark, üst düzey tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlarda bulunan microUSB üzerinden HDMI girişe sahip TV, Projeksiyon, monitör gibi cihazlarda görüntü almanızı sağlayan 1.8M uzunluğunda MHL kabloyu sunar. Marka bağımsız olarak MHL destekli telefonunuza bağlayın ve görüntüyü kolayca dev ekrana aktarın. Android telefon veya tabletinizle TV'nizi Smart TV'ye dönüştürerek film izleyebilir, fotoğraflara bakabilir, oyun oynayabilir veya internette gezinebilirsiniz.

İdeal 1.8m Uzunluk ve Esnek Tasarım
Telefon veya tabletiniz ile TV'niz arasındaki bağlantıyı tek adımda ayrı bir görüntü kablosu kullanmadan yapabilmeniniz için Dark MHL dönüştürücü 1.8m kablo uzunluğuna sahiptir. Kablolu yapısı sayesinde telefonuz ile yaptığınız bağlantı esneklik kazanır. Bu sayede telefonunuzu bir fare gibi elinizde tutarak ekranına dokunmanız kolaylaşır, TV'deki hakimiyetiniz artar.Farklı Markalarla Tam Uyum*
Dark MHL dönüştürücü kablo farklı markalarla uyumlu olarak tasarlanmıştır. Samsung, HTC, LG, Huawei, Acer, Nexus, Sony gibi markaların akıllı telefon veya tablet MHL çıkışları ile uyumludur.
Dikkat! Samsung Galaxy S3 ile uyumlu değildir!

Uyumluluk Tablosu:

Samsung HTC LG Sony ACER
Galaxy Nexus
Galaxy Note
Galaxy S II
Galaxy R
Galaxy Tab
Infuse 4G
Skyrocket HD
Samsung TXT
Flyer tablet
Amaze 4G
Rezound
Sensation, XE
Vivid
EVO 3D
4G LTE
View 4G
Raider
Velocity
JetStream
One S
X
Spectrum
Optimus LTE
Vu
4X HD
3D Max
Nitro HD
Prada
Xperia GX CloudMobile
Doğrudan HDMI Bağlantısı ve Güç Girişi
Dark MHL adaptörü telefon veya tabletinize bağlayın, şarj adaptörünüzü micro USB güç girişine takın ve 1.8m uzunluğundaki HDMI çıkış veren kablosunu kullanarak TV bağlantınızı yapın. Yazılım yükleme gerektirmeyen yapıdadır, bazı telefonlardan menüden çıkışı aktif hale getirmeniz gerekebilir.HDMI ile En İyi Görüntü ve Ses Aktarımı
Full HD 1080p görüntü, Deep Color 30, 36 ve 48 Bit RGB/ YUV, xvYCC renk desteği ve PCM, Dolby Digital, DTS, Dolby Digital Plus, True HD, ve DTS-HD ses sinyallerini kusursuz aktarabilirsiniz.

Dayanıklı ABS Dış Kaplama
Dark dönüştürücünün dış yüzeyi kaliteli, sağlam plastik kaplamadan oluşmaktadır. Dış darbelere dayanıklı yapısı ile yıllarca kullanabilirsiniz.

Dark Hakkında
Dark, 2009 yılında Türkiye'ye yeni ve nitelikli bilişim ürünlerini uygun fiyat ve aksesuar çeşitliliği ile sunmak için kurulmuş bir markadır. Full HD medya oynatıcılar ile başlayan serüveninde Türkiye'nin lider medya oynatıcı markası konumuna gelen Dark; 2011 yılında ilk Android işletim sistemli miniPC AndroidBOX ile gerçek smart TV deneyimini kullanıcılara sunmuştur. Ağ ürünlerinden, performans bilgisayar kasalarına, depolama ürünlerinden iPad ve tablet aksesuarlarına kadar 200'ü aşkın ürün gamına sahip olan Dark; 2012 yılında başlattığı Android tablet serisi EvoPAD ile de yine sektörün öncüsü konumuna gelmeyi hedeflemektedir.

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK HD AMHL180
Tür Kablo
Ses ve Görüntü HDMI (Versiyon 1.3), MHL - HDMI Dönüştürücü
Güç Hayır
Data Hayır
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-HD-AMHL180