0850 207 10 36
©Copyright 2018 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark 4K İki Yönlü HDMI Switch (Sinyal Seçici)

Önceki

Dark Full HD 1 Giriş 8 Çıkışlı VGA Splitter (Sinyal Çoğaltıcı)

Dark Full HD 1 Giriş 4 Çıkışlı VGA Splitter (Sinyal Çoğaltıcı)

Hızlı Gözat

Aynı Anda VGA Sinyalini 4 Farklı Noktaya Taşıyın!
Dark VGA çoklayıcı ile bilgisayar, medya oynatıcı, TV-Box gibi VGA çıkışa sahip cihazlarınızdan gelen sinyali aynı anda 4 farklı VGA girişe sahip projeksiyon, televizyon, monitör gibi cihazlarınıza gönderebileceksiniz. Adaptör destekli tasarımı ile 1920x1440 çözünürlüğündeki sinyallerinizi dahi rahatça aktarabilirsiniz.

Detaylar


Aynı Anda VGA Sinyalini 4 Farklı Noktaya Taşıyın!
Dark VGA çoklayıcı ile bilgisayar, medya oynatıcı, TV-Box gibi VGA çıkışa sahip cihazlarınızdan gelen sinyali aynı anda 4 farklı VGA girişe sahip projeksiyon, televizyon, monitör gibi cihazlarınıza gönderebileceksiniz. Adaptör destekli tasarımı ile 1920x1440 çözünürlüğündeki sinyallerinizi dahi rahatça aktarabilirsiniz.Kullanım Alanları
- Mağaza, alışveriş merkezi vb. mekanlarda tek bir kaynaktan 4 farklı monitör, tv ya da projeksiyona görüntü aktarabilirsiniz.
- VGA çıkışa sahip TV-Box (Dark DK-AC-TVBOX1920)'e bağlayarak 4 farklı konumda aynı kanalı izleyebilirsiniz.
- SPVGA4X1'i bir çoklayıcı olarak kullanabilir, birden fazla çoklayıcı ile çok yüksek adetlerde Monitör/TV/Projeksiyon kaynağına görüntü aktarabilirsiniz.

Adaptör ile Kusursuz Sinyal İletimi
Dark VGA çoklayıcının 9V'luk güçlü adaptörü sayesinde 4 farklı ekrana görüntü iletseniz dahi sinyal kesintisi, görüntü kaybı, atlama vb. problemler yaşamayacak, kusursuz sinyal kaliyesinin keyfini süreceksiniz.

Tek Tuş ile Açma-Kapama
Dark SPVGA4X1'in ön panelinde bulunan açma-kapama tuşu yardımıyla VGA kaynağından çıkan görüntüyü anında 4 farklı cihaza aktarabilirsiniz. Kapatmak istediğinizde tek tuş ile 4 farklı cihazın görüntüsünü kesebilirsiniz. Ayrıca birkaç çoklayıcıyı peşpeşe bağladığınızda ana sinyalin geldiği çoklayıcınızın kapatma tuşu yardımıyla diğer bütün cihazlardaki görüntüyü kesebilir, bağlı bulunan bütün cihazları tek tek kapatma yükünden kurtulabilirsiniz.VGA ile Full HD Görüntü Aktarımı
Dark VGA çoklayıcının güçlendirilmiş özel yapısı sayesinde 1920x1440 çözünürlüğe kadar olan videoları, resimleri vb. cihazlarınıza kusursuz olarak aktarabilirsiniz.

Tüm Bağlantılar Arka Panelde
Tüm bağlantı çıkışlarının arkaya konumlandırıldığı Dark 1 Giriş - 4 Çıkış VGA çoklayıcı ile kablo dağınıklığı yaşamayacaksınız.

Dayanıklı Gövde
Dark VGA Çoklayıcı SPVGA4X1 dayanıklı gövdeye sahiptir. Uzun yıllar VGA cihazlarınızı çoklayabilir, ayarsız ve kurulumsuz olarak rahatça kullanabilirsiniz.

Özel Plastik Ayakları ile Yüzey Çizmez
Yüzey çizmeyen plastik ayakları sayesinde SPVGA4X1'i ahşap, fayans ve cam gibi hassas yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-HD-SPVGA4X1
Tür Dönüştürücü
Ses ve Görüntü VGA Çoklayıcı
Güç Hayır
Data Hayır
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-HD-SPVGA4X1