Product was successfully added to your shopping cart.

Dark EvoPad C7028 7" Çift Çekirdekli Mini HDMI, 8GB, Android 4.2 Beyaz Tablet Bilgisayar

Hızlı Gözat

C7028'in İnci Beyazı Renkleri ile Dupduru Bir Tablet Güzelliği Avuçlarınızda
Türkiye'de teknoloji severlerin markası Dark; yeni nesil yüksek performanslı 1.3GHz Çift Çekirdek ARM Cortex A9 işlemci, 8GB geniş dahili hafıza ve şık piyano beyaz hatlara sahip, hassas kapasitif dokunmatik ekranlı 7" tableti hazırladı.

Gelişmiş özellikleri ve bembeyaz tasarımı ile tablet dünyasının küçük prensi EvoPad C7028, 1.3GHz Çift Çekirdek işlem gücü, PowerVR SGX540 gelişmiş 3D ekran kartı, kablosuz internet desteği, ön görüntülü görüşme kamerası, 1080p film oynatımı, microSD kart okuyucusu, sosyal ağ desteği, güçlü dahili hoparlörü, 2400mAh pili, ve parmağınızın en ufak hareketini anında algılayan ölü piksel garantili 7" hassas dokunmatik ekranı ile heyecan verici bir tablet deneyimi vaadediyor.

Evopad C7028'in mini HDMI bağlantısını kullanarak görüntüyü geniş ekran TV'nize taşıyabilirsiniz. Bu sayede üstün görsel eğlence deneyimine geçebilir, dev ekranda film izleyebilir, oyun oynayabilir, ya da isterseniz sevdiklerinizle görüşebilirsiniz!
Kalitesine güvenen Dark; Evopad C7028 tablet bilgisayarlarda '0' ölü piksel garantisi veriyor. Tek bir ölü piksel dahi Dark garantisi altında!*