Dark RangeMax WDN150HPBT5, 150 Mbps, 802.11n, 5dBi Antenli,Kablosuz Ağ Adaptörü

More Views

Dark RangeMax WDN150HPBT5, 150 Mbps, 802.11n, 5dBi Antenli,Kablosuz Ağ Adaptörü

Hızlı Gözat

Dark RangeMax Yüksek Kazançlı, 150Mbps, 802.11n, 5dBi Antenli, Güçlendirilmiş Yüksek Menzilli Kablosuz Ağ Adaptörü
Kesintisiz, Hızlı ve Her Yerde 5 Çeken Kablosuz Bağlantı için Harici Antenli ve Yüksek Kazançlı Dark RangeMAX 150Mbit!
Teknik Detayları Göster Satış Noktaları Karşılaştırma Listesine Ekle

Ürün Açıklaması

RangeMAX ile Yüksek Çekim Gücünü Yakalayın!
Dark RangeMax ile duvar, tavan dinlemeden maksimum çekim kalitesine ulaşacaksınız. Güçlü çipseti, 5dBi'lık yüksek kazanımlı anteni ve harici kablolu yapısı ile standart ağ adaptörlerine göre 10 kata kadar daha uzaktaki sinyalleri yakalar ve en güçlü sinyal seviyesini sunar. Sinyalin odaklanmasını kolaylaştıran WDN150HPBT5 hem WiFi n, hem de WiFi b/g kablosuz ağ sistemlerinde daha iyi çekim gücü ve kapsama alanına erişimin anahtarıdır.

Windows 8/8.1, MacOSX ve Linux Desteği
Dark RangeMax WDN150HPBT5 kablosuz ağ adaptörü, Windows 2000 / XP / Vista gibi eski nesil işletim sistemlerinin yanında Windows 7/8 ve 8.1'i de desteklemektedir. RangeMax WDN150HPBT5 yeni nesil işletim sistemlerinde sürücüsüz kurulum desteğine sahiptir. Diğer kablosuz ağ adaptörlerinde desteklenmeyen Linux ve MacOSX sürücü desteği de sürücü CD'sinde kullanıcılara sunulmuştur.RangeMAX ile Yüksek Kazançlı Maksimum Kapsama Alanı
Dizüstü bilgisayarların dahili kablosuz alıcıları ve kuvvetsiz anten yapıları ile standart kablosuz ağ adaptörleri internet sinyalini yakalamakta aciz kalır. RangeMAX özelliğine sahip Dark 150Mbit kablosuz ağ adaptörü standart 54Mbit ve 150Mbit ürünlerin yanısıra notebookların dahili kablosuz kartlarından da daha iyi sinyal algılar.

Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlarda Tüm Engelleri Aşan Sinyal Yakalama Özelliği
Kalın duvarlar, camlar, tavanlar gibi sinyal gücünü azaltan etkenleri devre dışı bırakmak için geliştirilen Dark RangeMAX sahip olduğu 5dBi antenli yapısı, güçlü sinyal algılama ve iletme özelliği ile her zaman internete çok kısa sürede ve hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz. Hem dizüstü bilgisayarların yeterli olmayan internet alıcısının yerine kullanabilir, hem de masaüstü bilgisayarınıza kablosuz internet sağlayabilirsiniz.

Sürekli Yüksek Sinyal Seviyesi ile Kesintisiz İnternet
Kusursuz bir internet deneyimi için bilgisayarın internet sinyalini kesintisiz alması gerekmektedir. Dark RangeMAX'ın güçlü çipseti ve 5dBi anteni ile daha yüksek sinyal seviyesini yakalayacak ve internetten dosya indirme, online film izleme, oyun oynama gibi işlemlerinizde kesinti, donma, atlama gibi sorunlar yaşamayacaksınız.

Harici Değiştirilebilir Anten
Harici antenler dahili antenlere oranla sinyali daha iyi yakalama kabiliyetine sahiptir. 5dBi gücünde harici antene sahip RangeMAX ile kablosuz sinyalini antensiz veya düşük güçlü antene sahip kablosuz ağ adaptörlerine göre daha kolay yakalayacaksınız. Üstelik değiştirilebilir yapısı ile isterseniz 9dBi(DK-NT-WA9) ya da 15dBi(DK-NT-WA15) anten takabilir ve çekim alanınızı zirveye çıkarabilirsiniz.

Bilinen Tüm Kablosuz Şifreleme Protokollerine Bağlanabilme
Yeni nesil modem/router'lar WPA2 şifreleme kullanırken, daha eski cihazlarda WPA ve WEP şifrelemeler kullanılabilmektedir. Dark RangeMax WDN150HP2A sayesinde nereye giderseniz gidin, herhangi bir şifreli ağa şifresini girerek kolayca bağlanabileceksiniz. WDN150HP2A; 64-bit / 128-bit WEP, WPA, WPA-2, TKIP, AES 2.4GHz ISM tüm güncel şifreleme sistemleri ile tam uyumludur.

Bilgisayarınız Kablosuz Verici Olsun
Dark RangeMax USB adaptör sadece kablosuz yayınları almakla kalmaz, bir erişim noktası gibi bilgisayarınızda bağlı bulunan interneti kablosuz sinyale dönüştürebilir. Bu sayede bilgisayarınızda bulunan kablolu ya da kablosuz interneti harici bir modem/router gerekmeden kendinize ait bir şifre ile kolayca dağıtabilirsiniz.

Mini USB kablo ile Esnek Konumlandırma
Kutu içeriğinde bulunan mini USB bağlantı kablosu ile bilgisayarınıza bağlantısını yapacağınız RangeMAX'i masa üstünde dilediğiniz gibi konumlandırabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-NT-WDN150HPBT5
Bağlantı Arabirimi USB
Kablosuz Bağlantı Hızı 150 Mbps
Anten Sayısı 1
Ek Özellikler Yok
Kablosuz Ağ Standardı 802.11n 150Mbps, 802.11b/g 54Mbps
Kablosuz Şifreleme WPA , WPA2, WEP
Kablosuz Anten Gücü Yok
İşletim Sistemi Desteği Mac OS , Windows 7 , Windows Vista , Windows XP, Linux
Kutu İçeriği
  • RP-SMA Anten
  • Dark Rangemax kablosuz ağ adaptörü
Ağırlık Yok
Boyutlar (GxDxY) Yok
Üretici Kodu DK-NT-WDN150HPBT5
Garanti Süresi 2 Yıl