Dark WR3G1 150Mbit Bataryalı 3G/4G ve Wifi 4in1 Kablosuz Internet Paylaştırıcı (Router)

More Views

Dark WR3G1 150Mbit Bataryalı 3G/4G ve Wifi 4in1 Kablosuz Internet Paylaştırıcı (Router)

Hızlı Gözat

Dark WR3G1 150Mbit Bataryalı 3G/4G ve Wifi 4in1 Kablosuz Internet Paylaştırıcı (Router)
USB 3G Modeminizi veya Internet Bağlantınızı Kablosuz ve Kablolu Olarak Her Yerde Tablete, Bilgisayara, Televizyona Özgürce Paylaştırabileceksiniz
Teknik Detayları Göster Satış Noktaları Karşılaştırma Listesine Ekle

Ürün Açıklaması3G Modeminizi Wi-Fi Bağlantıya Dönüştürün
Network ürünlerinde çıtayı daima üst seviyeye taşıyan Dark; yolda, evde veya ofiste USB 3G modeminizi WiFi'a dönüştürecek RangeMAX 3G Router'ı sunar. 3G'nin yanısıra kablolu/kablosuz modemden aldığı internet bağlantısını da paylaştırabilir. Ayrıca dahili pili ile hem mobil kullanım sunar hem de cep telefonunuzu şarj eder. Sürücüsüz tak & çalıştır kurulumu, Windows, MacOs, Android ve Akıllı Televizyon uyumu ile RangeMAX 3G interneti her yerde paylaştırmanın en kolay yolu!

USB 3G Modeminizi Tek Kullanıcı Mahkumiyetinden Kurtarın!
Internete her an, her yerde erişmeyi sağlayan 3G bağlantısı için kullanılan USB 3G modemler tek bir cihazda kullanılır. Dark, RangeMAX 3G paylaştırıcı ile bu soruna çözüm getiriyor. 3G modeminizi USB portuna takın ve gücü açın. Birkaç dakika içerisinde bağlantı sağlanacak ve 3G internete WiFi destekleyen tüm cihazlarınızdan bağlanabileceksiniz.

5V ile Şarj Olan Cihazlar İçin Acil Durum Şarjı
Dark RangeMAX 3G dahili pilindeki depolanmış enerjiyi kullanarak mobil cihazlarınızı şarj edebilir. Acil durumlarda aracınızda, yolda, dağda, kırda kısacası her yerde USB girişine bağlayacağınız şarj kablonuz* ile telefonunuza gerekli gücü hızla sağlayabilirsiniz. 30Pin Samsung Galaxy Tab, 30pin veya 8Pin Lightning iPad/iPhone/mini iPad, DK-CB-USB2CD25 2.5mm DC USB gibi farklı USB şarj kabloları kullanarak tüm 5V mobil cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

*Kutu içeriğinde sadece USB-MicroUSB şarj kablosu bulunmaktadır.

iPad ve Tabletlere 3G Erişimi Kazandırın
RangeMAX 3G Paylaştırıcı ve sahip olduğunuz USB 3G modemi kullanarak 3G Desteği bulunmayan iPad, mini iPad veya Android tabletlere kablolarla ve prosedürlerle boğuşmadan zahmetsizce internet erişimi sağlayın.

Cihazınız ile USB 3G Modemin Uyum Sorununu Unutun
Tablet, televizyon veya Linux kullanan kişisel bilgisayarlar ile her 3G modem uyum sağlamaz. Dark WR3G1, 3G bağlantıyı herkesin erişebileceği kablosuz / kablolu ağ bağlantısına dönüştürür. Piyasadaki pek çok USB 3G modem ile tak&çalıştır kullanılabilen RangeMAX 3G ile uyum sorunu korkulu rüya olmaktan çıkıyor. 


TV ve Konsol'da 3G İnternet RangeMAX ile Mümkün
Bilgisayarın yanısıra SmartTV (AkıllıTV) veya Playstation3, XBOX, Wii gibi kablolu / kablosuz internet ağ bağlantısı kullanan cihazlarınıza 3G interneti RangeMAX ile getirebileceksiniz. USB'den güç alan yapısı ile TV'nizin, oyun konsolunuzun arkasına kolayca gizleyebilirsiniz.


Kablosuz Bağlantıyı Kabloluya Dönüştürür ve Uydu Alıcı, DreamBOX Gibi Cihazlarınıza İnterneti Taşır
Salonda kullanılan uydu alıcı, dreambox, SmartTV gibi pek çok cihazın sadece kablolu ağ bağlantısı bulunabilir. Modeminizden TV'nizin bulunduğu yere kablo çekmek ise dertli iştir. Dark RangeMAX 3G'inin Kablosuz (WiFi) bağlantıyı kablolu (ethernet) bağlantıya dönüştürme özelliği sayesinde modemden gelen kablosuz interneti bu cihazlarda kablolu olarak kullanabileceksiniz.

Kablolu İnternete Kablosuz Erişin
Otelde, evde veya ofiste kablolu internet bağlantısını kablosuz hale dönüştürmek için Dark RangeMAX 3G mobil router'ı kullanabilirsiniz. Özellikle tatillerde, otel odalarında sadece kablolu bağlantı varsa kolayca kablosuza dönüştürebilir ve laptop, tablet gibi cihazlarınızda kablosuz özgürlüğü yaşayabilirsiniz.


Dahili Pili ile Mobil Kullanın, Her Yerde İnternet Keyfini Yaşayın
Dark RangeMAX 3G'de bulunan dahili pil ile 3G modeminizi sadece evde değil, ofis, kampüs, kafe, kantin gibi dış mekanlarda dahi kablosuza dönüştürebilir ve uzun süre interneti paylaştırabilirsiniz.Sürücü Yok! Kurulum Yok! Dert Yok!
Dark RangeMAX 3G otomatik mod seçim özelliğine sahiptir. Cihazınızı açarken 3G modem bağlı ise 3G'yi kablosuz paylaştırır, ethernet kablosu bağlı ise kablolu interneti kablosuz olarak paylaştırır. Windows, IOS, MacOS, Android OS ve Linux ile uyumlu çalışır. RangeMAX 3G'yi açın, kablosuz ağlarda "Wireless 3G_XXX" bağlanın şifre olarak 12345678 girin bağlantınız hazır. Dilediğiniz gibi özelleştirmek için bağlantı yapıldıktan sonra herhangi bir internet tarayıcıya 192.168.0.1 yazmanız yeterli olacaktır.


Dahili Li-ion Pil ile Mobil Kullanım
Dark WR3G1 içerisinde bulunan 1800mAh bataryası ile uzun süreli mobil kullanım sunar.


MicroUSB Girişi İle Kolay Şarj
RangeMAX3G'yi adaptör, bilgisayar, tablet, televizyon, uydu alıcı cihazlarında bulunan USB çıkışına bağlayarak şarj edebilirsiniz. Endüstri standardı microUSB bağlantısı ile ister kutu içeriğindeki micro USB bağlantı kablosu ile isterseniz pek çok güncel cep telefonu şarjı ile RangeMAX 3G'nin pilini şarj edebilirsiniz.2.2gr Ağırlık ve Taşınabilir Kompakt Boyutlar
Dark WRN-300 kompakt boyutlara sahiptir. Seyahatlerinizde yanınızda götürebilir ve zayıf internet sinyali çeken otel odaları gibi yerlerde sinyali tekrarlayarak güçlendirmede kullanabilirsiniz.
 


Durum Gösterge LED'i
Ön panelde yer alan durum LED'i ile güç ve bağlantı durumunu izleyebilirsiniz.

Dark Hakkında
Dark, 2009 yılında Türkiye'ye yeni ve nitelikli bilişim ürünlerini uygun fiyat ve aksesuar çeşitliliği ile sunmak için kurulmuş bir markadır. Full HD medya oynatıcılar ile başlayan serüveninde Türkiye'nin lider medya oynatıcı markası konumuna gelen Dark; 2011 yılında ilk Android işletim sistemli miniPC EvoBOX ile gerçek smart TV deneyimini kullanıcılara sunmuştur. Ağ ürünlerinden, performans bilgisayar kasalarına, depolama ürünlerinden iPad ve tablet aksesuarlarına kadar 200'ü aşkın ürün gamına sahip olan Dark; 2012 yılında başlattığı Android tablet serisi EvoPAD ile sektörün öncüsü konumuna gelmeyi hedeflemektedir.

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-NT-WR3G1
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-NT-WR3G1
Kablosuz Bağlantı Hızı 150 Mbps
Ethernet Port Sayısı 1
Anten Sayısı Dahili
Ek Özellikler 3G Desteği, USB Bağlantı
Kablosuz Ağ Standardı 802.11n 150Mbps
Kablosuz Şifreleme WEP, WPA, WPA2
Kablosuz Anten Gücü 17 dBM
Kutu İçeriği DDark RangeMAX WR3G1 3G ve Kablolu/kablosuz Internet Paylaştırıcı
Türkçe kullanım kılavuzu
USB-MicroUSB Şarj Kablosu
Ağırlık Hayır
Boyutlar (GxDxY) Hayır