0850 207 10 36
©Copyright 2018 by Akortek

Product was successfully added to your shopping cart.
Önceki

Dark Evo MK809-II,Çift Çekirdek,1GB/ 8GB,Air Mouse'lu,Android PC

Dark EvoBox 4K 60Hz Quad Core Ultra HD Android 5.0 Mini PC (DK-PC-AND4K60)

Hızlı Gözat

Gerçek Ultra HD Deneyimi Şimdi DARK EVOBOX 4K ile Evinizde!
Dark EvoBOX 4K ve Android OS'un gücü ile gerçeküstü eğlence deneyimi şimdi başlıyor. Ultra HD'nin etkileyici netliği ve dayanılmaz cazibesini içinde taşıyan EvoBOX 4K, Full HD'den dört kat daha zengin ve ayrıntılı içerik ile TV'nizde yeni ve kusursuz bir dünyaya attığınız ilk adım olacak. 4K görüntü için özel olarak geliştirilmiş Dört Çekirdekli AmLogic S905@2GHz işlemci gücü, 5 Çekirdekli Mali 450 ekran kartı, 1GB DDR3 Bellek, 8GB Dahili SSD, 3x USB, SD Kart Okuyucu, Kablosuz Ağ ve Ethernet bağlantısı, HDMI ve S/PDIF Optik dijital ses çıkışı ile birlikte gelen EvoBOX 4K; yüksek çözünürlüklü dijital video akışı için geliştirilmiş 4K H.265/HEVC donanım hızlandırmasını da desteklemektedir. Böylece izlediğiniz içeriklerde gerçek UHD deneyimini görsel ve işitsel olarak yaşayacak ve bundan vazgeçemeyeceksiniz!

Detaylar

Gerçek Ultra HD Deneyimi Şimdi DARK EVOBOX 4K ile Evinizde!
Dark EvoBOX 4K ve Android OS'un gücü ile gerçeküstü eğlence deneyimi şimdi başlıyor. Ultra HD'nin etkileyici netliği ve dayanılmaz cazibesini içinde taşıyan EvoBOX 4K, Full HD'den dört kat daha zengin ve ayrıntılı içerik ile TV'nizde yeni ve kusursuz bir dünyaya attığınız ilk adım olacak. 4K görüntü için özel olarak geliştirilmiş Dört Çekirdekli AmLogic S905@2GHz işlemci gücü, 5 Çekirdekli Mali 450 ekran kartı, 1GB DDR3 Bellek, 8GB Dahili SSD, 3x USB, SD Kart Okuyucu, Kablosuz Ağ ve Ethernet bağlantısı, HDMI ve S/PDIF Optik dijital ses çıkışı ile birlikte gelen EvoBOX 4K; yüksek çözünürlüklü dijital video akışı için geliştirilmiş 4K H.265/HEVC donanım hızlandırmasını da desteklemektedir. Böylece izlediğiniz içeriklerde gerçek UHD deneyimini görsel ve işitsel olarak yaşayacak ve bundan vazgeçemeyeceksiniz!

Muhteşem 4K Kalitesi ve Android'in Nefes Kesici Macerası
Ultra HD destekli TV'nizi Android'in sınırsız eğlencesi ile birleştirin. Tüm ücretsiz ve HD içeriklerin yeni adresi Kodi'yi barındıran Evobox 4K ile internet üzerinden HD kanallarda farklı içeriklerin keyfini sürecek; 4K video, resim ya da oyunlar ile TV'nizin gerçek gücünü keşfedeceksiniz. Android'in sınırsız dünyası ile başlayan yolculukta sosyal medyanın efendisi olabilir ya da kablosuz olarak 4K çözünürlüğe kadar internette sörf yapabilirsiniz.

Quad Core Amlogic S905 ile Uygulamaları Dize Getirin!
Dört Çekirdekli ve Ultra HD çözünürlük destekli yeni performans canavarı 2GHz'lik S905 işlemcisi sizi asla yarı yolda bırakmayacak güçlü multimedya performansına sahiptir. Google Play Market'in sağladığı ücretsiz oyunlar ve uygulamalar ile başından saatlerce kalkamayacağınız süper hızlı eğlence merkezi deneyimi EvoBOX 4K'da!


Gerçeküstü Medya Performansı için 1GB Ram / 8GB NAND SSD
EvoBOX 4K her türlü uygulamayı kusursuz şekilde yerine getirmek için 1GB performanslı ve optimize edilmiş ram bellek kullanır. Mini bilgisayarların performansını görebileceğiniz diğer kriterler ise genel menü dolaşımı ve hızlı açılış kapanıştır. Evobox 4K'nın yüksek hızlı dahili 8GB SSD belleği sayesinde dizi, film, müzik ya da fotoğraflarınızı görüntülerken takılma ve atlama yaşamayacaksınız.


Dijital Optik (S/PDIF) Ses Bağlantısı
EvoBOX 4K dijital ses dünyasına aşık olanları da kusursuz ses çıkış gücü ile tatmin edecek. Birçok medya oynatıcıda dijital sesler HDMI üzerinden bile ancak stereo'ya düşürülerek aktarılabilmektedir. Evobox 4K'nın S/PDIF-HDMI passthrough özelliği sayesinde dts-HD, Dolby Digital, Dolby TrueHD gibi ses formatları HDMI/Optik ses bağlantısı üzerinden birebir olarak aktarılır. Böylece EvoBOX 4K üzerinden aldığınız sesi direkt olarak profesyonel ses sistemine aktarabilir ve izlediğiniz medyanın sesini en mükemmel netlikte olduğu gibi duyarsınız.
*EvoBOX 4K'nın 7.1 ve daha üzeri kanal ses çıkış desteği yoktur. 7.1 dijital sesler S/PDIF passthrough özelliği sayesinde 5.1 olarak iletilmektedir.
*HDMI pasthrough özelliği sayesinde HDMI bağlantılı amfi kullanarak dijital ses alabilirsiniz. HDMI pasthrough üzerinden de maksimum 5.1 ses desteği alınabilmektedir.
*Eğer hoparlörleriniz 2 kanal ses veriyor ya da TV'nizin hoparlörlerini kullanıyorsanız ses çıkışını PCM seçerek HDMI bağlantısı üzerinden stereo ses alabilirsiniz.

Yeni Kodi Medya Oynatıcı Arayüzü ve Dahili Eklentiler ile Online TV Emrinizde!
Dark EvoBOX 4K60'ın içinde bulunan dahili medya oynatıcı arayüzü Kodi™ ile binlerce film, dizi, müzik ve fotoğrafın tadını çıkarın. Dahili eklentileri sayesinde yüzlerce medya kanalına tek tıklamayla anında ulaşabilirsiniz. Desteklenen yayınlarda içeriği kaydedebilir, kendi online TV'nizi oluşturabilirsiniz. Medya oynatıcılardan alışık olduğumuz görselliğe sahip Kodi arayüzü ile video, müzik ve resim dosyalarınızı kategoriler altında toplayabilir ve multimedya dosyalarınızda yönetim özgürlüğüne de sahip olabilirsiniz.
*Kodi™ medya oynatıcı arayüzü bazı medya oynatıcılarda XBMC olarak bilinmektedir.

Mini Bilgisayarda Maksimum Oyun Keyfi
EvoBOX 4K60'ı yalnızca bir medya oynatıcı değil aynı zamanda bir oyun bilgisayarı olarak düşünebilirsiniz. Akıllı televizyonların kısıtlı oyun seçeneklerinden kurtulup sizi özgürlüğünüze kavuşturacak cihaz sizin ve sevdiklerinizin emrinde. EvoBOX'ınızı televizyon ya da büyük monitörlere bağlayıp popüler Google Play oyunlarını dev ekran keyfiyle oynayabilirsiniz.


Minimum Enerji, Maksimum Download
EvoBOX 4K60'ı yalnızca bir Mini PC değil aynı zamanda bir download makinesi olarak da kullanabilirsiniz. Google Play marketten ücretsiz indirebileceğiniz Atorrent, μTorrent ve Bittorrent gibi dosya uygulamaları ile bir download PC olarak kullanabilirsiniz. Torrent ile indirilen dosyaları da Androzip gibi uygulamalar ile açabilir ve dosyaların içeriğine erişebilirsiniz.

4K TV'nizin Kendi Marketindeki Uygulama Limitine Takılmayın!
EvoBOX 4K60'ın Android 5.1 Lollipop işletim sistemi sayesinde TV'nizin kendi marketi üzerindeki limitlere takılmadan Google Play'in 2 Milyon'un üzerinde uygulama barındıran dünyasına giriş yapacaksınız. Sürekli gelişen ve ücretli/ücretsiz sınırsız uygulama seçeneğine sahip Google Play Market ile gerçek özgürlüğü tadacaksınız.


Sosyal Kanallar da EvoBOX 4K60'da!
Dark EvoBOX 4K60 ile sosyal dünyadan uzak kalmayın. Tumblr, Linkedin, instagram, Msn, Twitter, Facebook, imgur, Wikipedia, Wordpress ve Badoo gibi sosyal kanalların Google Play Market'ten indireceğiniz uygulamaları sayesinde arayüzlerine ulaşabilir ve yüksek çözünürlüklü TV'nizin dev ekranında video, müzik, fotoğraf ve dijital bilgi paylaşabilirsiniz.

Akıllı Telefonunuz Anında Ekranınızda!
Dark Evobox 4K60'da dahili olarak bulunan kablosuz Miracast teknolojisi ile telefon ve tabletlerinizin sınırsız dünyasını dev ekrana taşıyacaksınız. Akıllı cihazlarınızın küçük ekranlarına mahkum kalmadan TV’nizde fotoğraflarınıza bakma, video izleme, internette gezinme gibi işlemleri performans kaybı yaşamadan yapabileceksiniz. Dark Evobox 4K60 üzerinden telefon ya da tabletinizin görüntüsünü ve sesini aynı anda TV'nize taşıyacaksınız.
*Kablosuz görüntü ve ses aktarımı için akıllı telefonunuzun Miracast özelliğini desteklemesi gerekmektedir.

10-bit H.265 Desteği ile Rakiplerin Bir Adım Önünde !
Dark EvoBox 4K60 gelişmiş işlemcisi sayesinde video ve resimlerde yüksek kenar düzeltme oranı ile daha yumuşak geçişli ve süper yüksek kaliteli görüntü ortaya koyan 10bit renk derinliğini kusursuz olarak destekler. Böylece daha yüksek renk derinliğine sahip multimedya dosyalarda farklı renkler ve tonlar arasında gerçeğe en yakın geçişleri görebilirsiniz. İzlediğiniz videoların ve TV'nizin kalitesini limitlerde kullanmak için EvoBox 4K60 'ı seçin!


İhtiyacınız olan Tüm Bağlantılar Emrinizde!
3x USB bağlantı noktası, HDMI, 10/100 Mbps Ethernet, AV/Out, Optik dijital bağlantı noktası ve microSD Kart Okuyucu bağlantısı sayesinde kompakt yapıda eksiksiz bir bağlantı seçeneği sunar

Kolayca Hükmedin!
EvoBOX 4K'nın kutu içeriğinde bulunan uzaktan kumandası size hızlı bir medya oynatıcı deneyimi yaşatacak şekilde tasarlanmıştır. Yön tuşları ile menü ve kanallar arasında kolayca gezebilir, Ses açma/kapama, ana menü, geri, sessiz ve sol tık tuşları ile genel kullanımda zorluk yaşamazsınız. 
* Dahili kumandanın Air Mouse özelliği mevcut değildir.

Dark Air Mouse Modelleri ile Zirvede Kullanım Deneyimi!
Dark Evobox ile kusursuz kullanım deneyimine ulaşmak, air mouse sayesinde medya oynatıcınızı bugüne kadar hiç görülmemiş bir performans ve kolaylıkta kullanmak istiyorsanız Dark'ın Evobox için özel olarak geliştirdiği DK-AC-KAM04, DK-AC-WP05 ve DK-AC-WP06 ürünlerine göz atabilirsiniz.

Tüm Arşivini microSD Kartında Saklayanları Unutmadık!
Küçük boyutları ve taşıma kolaylığından dolayı arşivinizi microSD kartınızda saklıyor olabilirsiniz. Dark EvoBOX 4K'nın 512GB'a kadar destek veren microSDHC/XC kart okuyucusu sayesinde flash kartlarınızdaki arşivinizi başka hiçbir aparata gerek kalmadan kolayca oynatabilirsiniz.

Kompakt Boyutları ile Asla Yer Kaplamaz!
İster TV ister Monitör altında kullanabileceğiniz Dark Evobox'ın kompakt boyutları ve şık görünümü sayesinde ondan vazgeçemeyeceksiniz. Sadece 208gr ağırlığı ile istediğiniz zaman yanınızda da taşıyabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

 • İşletim Sistemi: Android 5.1 Lollipop İşletim Sistemi

 • İşlemci : Dört Çekirdekli AmLogic S905 2.0GHz İşlemci

 • Grafik İşlemci : Mali 450 Grafik işlemci (Penta Core)

 • Bellek : 1GB DDR3 Ram

 • Dahili Flash Hafıza : 8GB Nand Flash

 • USB Giriş : 3x USB 2.0 (Type A)

 • Görüntü Çıkışları : HDMI v2.0

 • Maks. Görüntü Çıkış : 4Kx2K@60p / 2160p@60p / 1080p@60p / 720p@60p / 540p / 480p

 • Ses Çıkışları : HDMI, S/PDIF Optik Dijital Ses Bağlantı Noktası

 • Desteklenen Video Formatları: 4Kx2K H.264, H.265 UHD, HD MPEG1/2/4, AVC/VC-1, RM/RMVB, Xvid/DivX3/4/5/6, RealVideo 8 / 9 / 10

 • Desteklenen Ses Formatları: MP3, WMA, WAV, OGG, FLAC, APE, AC3, AAC vb. Dolby, TrueHD, DTS, SRS, AC-3

 • Kart Okuyucu : micro SDHC/XC

 • Ağ Özellikleri : Dahili 802.11b/g/n Wifi Kablosuz Ağ

 • Bluetooth : Var

 • Türkçe Arayüz : Var

 • Dahili Kumanda : Var

 • Boyutlar : 117 x 117 x 22mm.

 • Ağırlık : 208 gr.

 • Kutu İçeriği :  Dark EvoBOX 4K60, HDMI Kablosu, Güç Adaptörü(5V / 2A) , Kullanım Kılavuzu / Garanti Belgesi

 • Ürün Kodu : DK-PC-AND4K60

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-PC-AND4K60
Android İşletim Sistemi 4.2 (Jelly Bean)
İşlemci Tipi Dört Çekirdek
Ana İşlemci Üreticisi AMLogic
Dahili Depolama Kapasitesi 8GB
Grafik İşlemci Hayır
Bellek Miktarı 1GB
Bellek Tipi DDR3
Ağ Özellikleri Wi-Fi, Kablolu Ethernet
Kumanda Uzaktan Kumanda
Görüntü Çıkışları HDMI
Ses Çıkışları Hayır
USB Çıkış Sayısı 2
Kart Okuyucu Hayır
Desteklenen Görüntü Modları Hayır
Ek Özellikler HTML5 Desteği , OpenGL Desteği, Flash Desteği
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-PC-AND4K60