Dark 17"- 37" Duvar Tipi Çift Eklem Hareketli  TV Askı Aparatı

More Views

Dark 17"- 37" Duvar Tipi Çift Eklem Hareketli TV Askı Aparatı

Hızlı Gözat

Dark 17"- 37" Duvar Tipi Çift Eklem Hareketli LCD/LED Televizyon Askı Aparatı
Televizyonuzu duvara sağlam bir şekilde asacak, dilediğiniz gibi hareket ettirebileceksiniz
Teknik Detayları Göster Satış Noktaları Karşılaştırma Listesine Ekle

Ürün AçıklamasıTelevizyonunuz Duvarda Dilediğiniz Açıda!
Dark, yeni nesil televizyonları duvara asmanız ve dilediğinizce kareket ettirmeniz için VESA bağlantıya sahip askı aparatını hazırladı. 17"-37" boyutlarındaki 30Kg'ye kadar TV ve LCD monitörleri duvara asabileceksiniz. Sağa/sola, öne/arkaya ve yukarı/aşağıya hareket kabiliyetine sahip Dark monitör kolu ile televizyonunuz duvarda dilediğiniz açıda olacak!Çift Dirsekli Yapısı ile Maksimum Yatay Hareket
Dark VT10 duvar askı aparatında her biri bağımsız olarak hareketli çift dirsek eklemi bulunmaktadır. Bu sayede en kısadan en uzun kol açıklığına kadar tüm uzunluklarda 180 derece hareket kabiliyeti yakalanmıştır.

Hem Yukarı Hem Aşağı Hareketli Kafa
Çift eklemli yapısı sayesinde yatay hareketliliğinin yanısıra VESA bağlantı aparatı ile yukarı ve aşağı 20 derece hareket edebilmektedir.

Hareket Özellikleri
Dark monitör kolu televizyonunuza pek çok hareket kabiliyeti katmaktadır.
- Sağa / Sola 180 derece çift noktadan hareket
-  -20 + 20 derece yukarı / aşağı tilt
-  Kapandığında 10cm minimum uzunluk
- Tam açıldığında 47cm maksimum uzunluk

Opsiyonel iPad2 Askı Aparatı
Ayrıca satın alacağınız özel iPad2 VESA monte aparatı (DK AC VAIPAD2) ile iPad2'yi Dark tv askı aparatına takabilirsiniz.


Kablolarınızı Gizleyin!
Dark televizyon kolunun gizli kablo kanalı sayesinde televizyonunuza gelen kabloların oluşturacağı görüntü kirliliğini ortadan kaldıracaksınız. Karşılıklı iki parçadan oluşan kanallar sayesinde TV'niz sanki duvarda kablosuz çalışıyormuş gibi gözükecek!
 


Yüksek Uyumlu VESA Monte Sistemi
Monitörünüzü Dark monitör koluna kolayca takıp çıkartabilmeniz için VESA bağlantı kiti tak&çıkart yapıdadır. Dilerseniz vidaları kullanarak sabitleyebilir, ekstra koruma için kilit yuvasına asma kilit takabilirsiniz. Dark Monitör kolu VESA standardının 5 farklı versiyonunu destekler. 50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100 ve 200 x 200 standardını sağlayan tüm televizyon ve monitörler ile uyumludur.6 Dev Vida ile Duvara Tank Gibi Tutunur
30KG taşıma kapasitesine sahip Dark tv askı aparatının duvara tank gibi tutunması için 6 dev vida ve vidalara uygun dübeller kutu içeriğine dahil edilmiştir.Dark Hakkında
Dark, 2009 yılında Türkiye'ye yeni ve nitelikli bilişim ürünlerini uygun fiyat ve aksesuar çeşitliliği ile sunmak için kurulmuş bir markadır. Full HD medya oynatıcılar ile başlayan serüveninde Türkiye'nin lider medya oynatıcı markası konumuna gelen Dark; 2011 yılında ilk Android işletim sistemli miniPC AndroidBOX ile gerçek smart TV deneyimini kullanıcılara sunmuştur. Ağ ürünlerinden, performans bilgisayar kasalarına, depolama ürünlerinden iPad ve tablet aksesuarlarına kadar 200'ü aşkın ürün gamına sahip olan Dark; 2012 yılında başlattığı Android tablet serisi EvoPAD ile de yine sektörün öncüsü konumuna gelmeyi hedeflemektedir.

 

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-AC-VT10
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-AC-VT10
Desteklediği Monitor Sayısı 1
Montaj Tipi Duvara Monte
Max. Monitor Boyutu 37"
Hareket Yeteneği Tilt (Öne Arkaya Eğme), Pan (Sağa Sola Çevirme)
Taşıma Kapasitesi 30KG
Yükseltme Mesafesi Yok
İleri Geri Hareket Mesafesi 10cm-47cm
Max. Tilt (Eğme) Derecesi -20 / +20 derece
Max. Pan (Çevirme) Derecesi 180 derece
Max. Rotate (Eksende Döndürme) Derecesi Yok
Montaj Mekanizması Duvara Monte
Montaj Standartları VESA 50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200
Kutu İçeriği Dark TV Askı Aparatı Bağlantı vidaları
Brüt Ağırlık (kg) Yok
Brüt Hacim (GxYxD) Yok