Dark Modern 150W Yatay/Dikey Kullanılabilir Kart Okuyuculu Mini ITX Kasa

More Views

Dark Modern 150W Yatay/Dikey Kullanılabilir Kart Okuyuculu Mini ITX Kasa

Hızlı Gözat

Dark Modern 150W Kart Okuyuculu Mini ITX Bilgisayar Kasası
Yatay veya dikey kullanım imkanı, dahili kart okuyucusu, 150W güç kaynağı ile küçük kasa arayanların imdadına Dark Modern yetişiyor!
Teknik Detayları Göster Satış Noktaları Karşılaştırma Listesine Ekle

Ürün AçıklamasıMini ITX Kasa'da Modern Çağ Şimdi Başlıyor!
Ofiste veya evde, mini boyutlarda bilgisayar sistemleri kurmak için ihtiyaç duyduğunuz kasa çözümü yine Dark'tan. 150W güç kaynağı, kapaklı ön paneli, dikey/yatay kullanım imkanı, kart okuyucu ile Mini PC severlerin yeni gözdesi olacak! Dark Modern ile Intel Atom veya AMD Brazos gibi tümleşik işlemcili Mini ITX sistemler kurabilirsiniz.

Yatay veya Dikey Kullanım; Tercih Sizin!
Dark Modern, küçük boyutlarının yanısıra hem yatay hem de dikey kullanıma izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede yerinizin durumuna göre kasayı kolayca konumlandırabilir ve küçük alanda büyük işler başaran sistemler kurabilirsiniz. Gizlenmiş, Fonksiyonel Ön Panel!
Modern'in şık görüntüsünü tamamlayan ön kapak altında gizlenmiş olarak 5.25" slim optik sürücü yuvası yer almaktadır. Ayrıca reset düğmesi, 2 x USB 2.0, ses ve mikrofon bağlantı noktaları da burada yer almaktadır.Çoklu Kart Okuyucu
Ön panelde yer alan, kapak arkasına gizlenmiş kart okuyucu ile güncel hafıza kartlarınıza erişebileceksiniz. SD / SDHC/ MMC / MS Duo uyumlu kart okuyucu ile fotoğraf makinası, kamera, cep telefonu gibi ürünlerde kaydettiğiniz dosyalarınıza bakabileceksiniz. 
Kolay ve Gelişmiş Sürücü Montajı
Dark Modern, küçük alanda maksimum sürücü opsiyonu sunuyor. Disk aparatına 3.5" disk takabilceğiniz gibi 2.5" HDD veya SSD de takabilirsiniz. Bunun yanısıra notebook slim optik sürücüsü takmanıza olanak sağlanmıştır. Dark Modern ile tam donanımlı bir MiniPC kurabilirsiniz.Mesh Yan Panel ile Etkili Serinlik
Sisteminizden ısının uzaklaştırılması için Dark Modern Mini ITX kasanın üst panelinde hava boşlukları bulunmaktadır.Ayrıca işlemcinizin hava alması için büyük hava panelli yan kapağı ile birlikte daha etkin bir soğutma sağlar.Salonda Dev Ekran TV'lerde Film İzlemenin Keyfine Yakalayın
Kompakt boyutları, slim optik desteği ile büyük ekran TV'nizde film izleme keyfini yakalayabilirsiniz. Dark Modern içerisine kuracağınız bilgisayarı TV'nize bağlayabilir, bu sayede salonunuzda şık bir HTPC sistem oluşturabilirsiniz. Dev ekranda internette gezinebilir, Facebook, Twitter kullanabilir, mail okuyabilir, film izleyebilir fotoğraflarınıza bakabilirsiniz. Salonunuzdaki yaşamızı tamamen değiştirecek modern çağ için sizde hazırlanın!
*Kasa haricindeki diğer bileşenlerin ayrıca satın alması gerekmektedir.Piyano Siyah ve Gümüş Detaylar
Dark Modern, piyano siyah ön paneli, gümüş detayları ile küçük olduğu kadar şık bir görüntüye sahiptir.Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DKCHMODERN
Kasa Rengi Siyah
Kasa İç Yüzey Boyası Yok (Gri)
Kasa Tipi Mini-ITX
Desteklediği Anakart Tipi Mini-ITX
Malzeme SECC (Çelik)
Şasi Kalınlığı 0.5mm
Güç Kaynağı 150
Güç Kaynağı Konumu Altta
Kasa Güç Kaynağı Detayları Güç Kaynağı: 150W Güç Kaynağı Çıkışları:
1 x SATA
20+4 pin
4 Pin CPU
1 x Floppy
Fan Yuvaları Yok
Takılı Fan Detayı Yok
Kasa Yan Kapak Standart
3.5" Yuva (Dış) Yok
5.25" Yuva 1
2.5" HDD Yuva Sayısı 1
3.5" Yuva (İç) 1
Vidasız Montaj Yok
PCI Yuva Sayısı Yok
Ekstra Özellikler Kart Okuyucu
Kasa Net Ağırlığı 2.1
Kasa Boyutu (Yük x Gen x Der) 260x75x304mm
USB Çıkış Yok
USB 2.0 Bağlantı Sayısı 2 Adet
USB 3.0 Bağlantı Sayısı Yok
19pin USB 3.0 Bağlantı Noktası Yok
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DKCHMODERN