Dark Samsung Galaxy TAB3 7" T210 Akıllı Deri Kılıf / Book Cover - Siyah

More Views

Dark Samsung Galaxy TAB3 7" T210 Akıllı Deri Kılıf / Book Cover - Siyah

Hızlı Gözat

Dark Samsung Galaxy TAB3 7" T210 Siyah Akıllı Deri Kılıf / Book Cover
Galaxy TAB3 7" Tabletinize özel tasarlanan Dark 7" Akıllı Deri Kılıf / Stant ile Farkedilmenin Keyfini Yaşayın
Teknik Detayları Göster Satış Noktaları Karşılaştırma Listesine Ekle

Ürün Açıklaması


Galaxy TAB3'ü Hem Koruyan Hem de Stant Özelliği Katan Şık Tasarım
Tablet dünyasının önde gelen modellerinden Samsung Galaxy TAB3 7" ile tam uyumlu Dark 7" Siyah Akıllı Deri Kılıf/Stant'ı kullanarak onu hem taşıyacak hem de dilediğiniz açı ve konumda kullanabileceksiniz.  Kademeli ayarlanabilir akıllı stant özelliği sayesinde tabletinizi ergonomik olarak kullanabilir ve klavye duruşuyla düşük eğimli tablet kullanım konforuna erişebilirsiniz. Dark Galaxy TAB3 7" Book Cover, T210/T212 modeliyle tam uyumludur.

Film İzleme ve İnternet Kullanımında Ergonominin Rahatlığı
Sevdiğiniz filmleri izlerken, internette sörf yaparken ve gazete okurken Dark Galaxy TAB3 7" Siyah Akıllı Deri Kılıf / Stant sağladığı ergonomi ile tabletinizde en doğru kullanımın kapılarını açıyor. Maksimum konfor Dark Galaxy TAB3 7" Tablet Kılıf/Stant ile her yerde sizinle.

İnce ve Zarif Hatlarıyla Daima Yanınızda
İnce ve zarif bir tasarıma sahip olan Samsung Galaxy TAB3 7" T210 Tabletiniz için tasarlanan Dark 7" Siyah Akıllı Deri Kılıf/Stant taşıdığınızı hissettirmeyen yapısıyla günlük kullanıma uygundur.

Tüm Fonksiyonlara Tam Erişim
Dark Samsung Galaxy TAB3 7" Akıllı Tablet Kılıfı, Galaxy TAB3 7" Tabletinizin adaptör ve kulaklık girişini, hoparlörünü ve kamerasını kapatmaz. Çıkışlarınıza ve butonlarınıza en hızlı şekilde erişim imkanı sunar.

Deri Kaplı Dayanıklı ABS Yapı
Dark 7" Akıllı Deri Kılıf/Stant'ınız, Galaxy TAB3 7" Tabletinizi dış etkilerden korumak için sert, dayanıklı ABS malzemeden yapılmıştır. Dış yüzeyi özel dokulu PU deri kaplama olan Galaxy TAB3 7" Akıllı Deri Kılıf/Stant sade ve ince olarak tasarlanmıştır.

Klavye Duruşu ile Kullanma Kolaylığı
Dark Galaxy TAB3 7" Deri Kılıf/Stant, katlanabilir akıllı kılıf özelliği sayesinde klavye duruş pozisyonunda kullanıldığında bileklerinizin ağrıma ihtimalini ortadan kaldırır. Maksimum yazı yazma kolaylığı sağlar. 


Galaxy 7" TAB3 T210 Tabletinizle Kusursuz Birleşen Özel Dizayn

Dark Galaxy TAB3 7" Akıllı Deri Kılıf/Stant Tabletinizi sımsıkı saran özel tasarımıyla Samsung Galaxy TAB3 7" Tabletinizi dış etkilerden maksimum seviyede korur, tabletinizle adeta bütünleşir.

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK-AC-SMKAS702T3
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-AC-SMKAS702T3
Uyumluluk Galaxy Tab3 7" T210/T212
Kullanım Alanı Kılıf
Ek Özellikler Hayır