Dark 7"-10.1" Universal Ayarlanabilir Tablet Araç Cam Vakum ve Kafalık Askı Kiti

More Views

Dark 7"-10.1" Universal Ayarlanabilir Tablet Araç Cam Vakum ve Kafalık Askı Kiti

Hızlı Gözat

Dark 7"-10.1" Universal Ayarlanabilir Tablet Araç Cam Vakum ve Kafalık Askı Kiti
Marka bağımsız olarak tüm tabletleri aracınızın ön camında veya arka koltuğunuzda kullanabileceksiniz!
Teknik Detayları Göster Satış Noktaları Karşılaştırma Listesine Ekle

Ürün Açıklaması
Tabletinizi Aracınızda Kullanmanız İçin Geliştirildi
Dark, farklı boyutlardaki taşınabilir tablet bilgisayarları aracınızda kullanmanız için universal ayarlanabilir tablet araç kitini sunar. Dark, Samsung, Acer, Asus, Motorola, Nexus, Blackberry, Sony, Dell, Lenovo başta olmak üzere 7"'den 10.1" boyuta kadar farklı markaların tabletleri ile tam uyumludur.  Güçlü cam vakum aparatı ile ön camda veya kafalık askı kiti ile arka koltukta tabletinizi kullanabilirsiniz.Kilitli, Ayarlanabilir Tutucu
Dark universal kitin tablet tutucusu 155mm - 217mm boyutlarındaki (en veya boy) tabletler ile kullanılabilir. Piyasada satılan pek çok tablete uygun ayarlanabilir yapısı ile aracınızın vazgeçilmez aksesuarı olmaya adaydır.Ayarla ve Kilitle: Tabletiniz Güvende!
Tabletinizin boyutuna uygun olarak tutucuyu ayarlamak çok kolay. Üst ve alt kilit mekanizmasını tek harekette açın, tabletinize uygun boyuta getirin ve kilitleyin. İster ön camda ister arka koltukta tabletinizi aracınızda kullanmanın keyfini sürün. 

 Sağlam Güçlü Vakum Tutucu ve Hareketli Cam Askısı
Dark araç kitinin vakum tutucusu, tabletinizi aracınızda kusursuz kullanmanız için güçlü yapıdadır. Cama dokundurun, vakum tuşuna basın ve kilitleyin. 360 derece hareket imkanı sunan bilye tipi açı ayar mekanizması ve dirsek hareketi ile tabletinizi aracınızda istediğiniz açıda konumlandırabilirsiniz.
Hareketli Arka Kafalık Askısı
Kafalık kiti ile arka koltukta tabletinizden ister film izleyin, ister internette gezinin. 360 derece hareket imkanı sunan bilye tipi kilitli bağlantısı ile tabletinizi dikey veya yatay konumlandırabilirsiniz.Masa Üstü Standı Olarak Kullanım İmkanı
Cam veya pürüzsüz cilalı bir masa kullanıyorsanız, vakum ayağını masanıza sabitleyebilir ve tabletinizi masanızda kullanabilirsiniz.

Dark Hakkında
Dark, 2009 yılında Türkiye'ye yeni ve nitelikli bilişim ürünlerini uygun fiyat ve aksesuar çeşitliliği ile sunmak için kurulmuş bir markadır. Full HD medya oynatıcılar ile başlayan serüveninde Türkiye'nin lider medya oynatıcı markası konumuna gelen Dark; 2011 yılında ilk Android işletim sistemli miniPC AndroidBOX ile gerçek smart TV deneyimini kullanıcılara sunmuştur. Ağ ürünlerinden, performans bilgisayar kasalarına, depolama ürünlerinden iPad ve tablet aksesuarlarına kadar 200'ü aşkın ürün gamına sahip olan Dark; 2012 yılında başlattığı Android tablet serisi EvoPAD ile de yine sektörün öncüsü konumuna gelmeyi hedeflemektedir.

Teknik Bilgiler

Ürün Kodu DK AC TBGR3
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-AC-TBGR3
Uyumluluk Android Tablet, iPad Uyumlu, iPad2 Uyumlu, New iPad uyumlu
Kullanım Alanı Araç Askı Kiti
Ek Özellikler Hayır